NeXpara Piyasalardan Resmi Olarak Çekildi

NeXpara

NeXpara Piyasalardan Resmi Olarak Çekildi

Ciddi anlamda haberler ile birlikte gelen yerli kripto para birimi NeXpara, 16 günde piyasalardan çekilme yoluna gitme kararı aldı. Sitemizde de daha önceki günlerde haberini yapmıştık. Yaptıkları tanıtımlar ve hedefleri aslında gerçekçilik arz ediyordu. Ancak ne yazık ki Shitcoin listesine yeni bir para birimi daha ön plana çıktı.

Şirket, baya baya reklam bütçeleri ile piyasada adından söz ettirdi. Öyle ki bizlerde bu anlamda sizler için bir liste hazırlamıştık. Tanıtımlarını yapmıştık. Şirket, resmi olarak piyasalardan çekilme kararı aldığını duyurdu. Büyük bir utanç söz konusu oldu.

Resmi Duyuru İnternet Üzerinde Yapıldı

Resmi internet sitesinin giriş kısmına koydukları bir duyuru metni ile piyasalardan çekilme kararı aldılar. Henüz 1 Mart 2018 tarihi itibari ile piyasalara çıktığını söyleyelim. Yani yeni yatırım almaya başlayan bir şirket. Heralde 10 günde Milyon Dolar yatırım almayı planladılar. Ancak ne yazık ki beklenen ilgiyi görmedi. Piyasalardan çekilde kararı alındığına dair metin de tam anlamı ile utanç verici.

Yerli kripto para birimlerine güven olmaması gerektiğini bu noktada bir kere daha anlamış olduk. Her ne kadar haberini yaparsak yapalım, bu anlamda güven arz eden seçenekler üzerinde durmanız gerekiyor. Dolayısı ile yerli seçeneklere özellikle hemen yatırım yapmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*