Yerli Kripto Para NeX Satışa Çıkıyor

Yerli Kripto Para Nex

Uzun bir süredir üstüne girişim meydana getirilen yerli kripto para NeX satışları Nisan ayı itibari ile resmi olarak başlamış olacak haberi geldi. ICO olarak hizmet vereceği açıklanan bu girişim, tamamen yerli yazılımcılarımız tarafınca gerçekleştirildi. Hali hazırda süreç devam ediyor ve bunun için resmi web sitesinin hazırlandığını da net olarak söyleme şansına sahibiz.

Kripto para sistemleri aldı başını gidiyor. Ülkemiz de bu pazarda söz sahibi olabilmek için oldukca ciddi anlamda adımlar atıyor. NeXpara adı ile gösterim hayatına başlamış olan bu sistem, kısa süre içinde ciddi anlamda fark yarattı. Bizde elimizden geldiğince kapsamlı detayları sizlere sunma yolunda adımlar atıyoruz.

1 NEX = 1 TRY Olacak

NEX olarak pazarımızda yer alacak olan bu girişim, yakın bir süre dilimi içinde ciddi anlamda fark yaratacak. Doğal olarak ki sistemi tanıtabilmek adına bir de tanıtım videosu hazırlandı. Piyasaya giriş aşamasında 1 NeX, 1 Türk Lirası olarak hizmet verecek. Dolayısı ile ilk başlarda bu alana girişim yapmak, ilerleyen süreçte yükselme durumunda ciddi anlamda sağlam paralar kazandırır.

https://www.youtube.com/watch?v=2ttXMeX0fHE

Kripto para sistemlerinde geleceğe dönük olarak yapacağınız atılımları iyi çözümleme edin. NeXpara, sitesinde de bu sistem ile ilgili olarak detaylı bilgiler veriyor. Nisan ayı itibari ile de resmi olarak yatırıma açılacak bir sistem diyebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir