Yerli Kripto Para NeX

Yerli Kripto Para NeX Satışa Çıkıyor

Uzun bir süredir üzerine girişim yapılan yerli kripto para NeX satışları Nisan ayı itibari ile resmi olarak başlayacak haberi geldi. ICO olarak hizmet vereceği açıklanan bu girişim, tamamen yerli yazılımcılarımız tarafından gerçekleştirildi. Hali hazırda süreç devam ediyor ve bunun için resmi internet sitesinin hazırlandığını da net olarak söyleme şansına sahibiz.

Kripto para sistemleri aldı başını gidiyor. Ülkemiz de bu pazarda söz sahibi olabilmek için çok ciddi anlamda adımlar atıyor. NeXpara adı ile yayın hayatına başlayan bu sistem, kısa süre içerisinde ciddi anlamda fark yarattı. Bizde elimizden geldiğince kapsamlı bilgileri sizlere sunma yolunda adımlar atıyoruz.

1 NEX = 1 TRY Olacak

NEX olarak pazarımızda yer alacak olan bu girişim, yakın bir süre dilimi içerisinde ciddi anlamda fark yaratacak. Tabi ki sistemi tanıtabilmek adına bir de tanıtım videosu hazırlandı. Piyasaya giriş aşamasında 1 NeX, 1 Türk Lirası olarak hizmet verecek. Dolayısı ile ilk zamanlarda bu alana girişim yapmak, ilerleyen süreçte yükselme durumunda ciddi anlamda sağlam paralar kazandırır.

https://www.youtube.com/watch?v=2ttXMeX0fHE

Kripto para sistemlerinde geleceğe dönük olarak yapacağınız atılımları iyi analiz edin. NeXpara, sitesinde de bu sistem ile alakalı olarak detaylı bilgiler veriyor. Nisan ayı itibari ile de resmi olarak yatırıma açılacak bir sistem diyebiliriz.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours