ShitCoin

ShitCoin Nedir?

Yatırım anlamında farklılık arayan ve kripto sistemlerine yönelen insanlar için ShitCoin terimi ve anlamı üzerinde duracağız. Coin birimlerine yatırım oranı her geçen gün biraz daha ciddi bir şekilde artış gösteriyor. Bu oranlar, ülkemiz genelinde ki insanların da ciddi anlamda katkı sağladığı oranlar olarak da nitelendirilebilir. Dolayısı ile bu sektör üzerinde fazlası ile duruyoruz.

Bu terim ise aslında sektörde başarısızlık arz eden terimlerden birisidir. Birçok kişinin bilgisi yok ancak çoğu yerde karşınıza çıkıyor olabilir. Tam da bu noktada sitemiz okuyucularına bir tanımlama yapalım istedik.

ShitCoin Nedir?

ShitCoin, kripto para piyasalarına girerek ICO sürecine başlamış ancak yatırımcı desteği alamayan altcoin birimleri için kullanılır.

Günümüzde özellikle Türkiye’de de bu anlamda bazı başarısız girişimlerin olduğunu net şekilde söyleyebiliriz. Genel itibari ile düşündüğümüz zaman birçok altcoin birimi geliştiriliyor. Bu birimler, zaman içerisinde yatırıma da açılıyor ancak yeteri kadar yatırımcı ilgisi görmesi için kapanıyor.

Bu anlamda dünya genelinde yatırımcı kitlelerinin ilgisini çekmeyen bazı girişimler söz konusu olduğunu da net olarak söyleyebiliriz. Tabi ki ShitCoin listesi, yatırımcıların bu anlamda doğru adım atabilmeleri için önemlidir. Bu liste içerisinde yer alan para birimleri ilgi görmez. Dolayısı ile yatırım için çok da mantıklı seçeneklerden birisi değildir.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours