Dosya Masrafsız Kredi Veren Bankalar

Dosya Masrafsız Kredi Veren Bankalar

Dosya Masrafsız Kredi Veren Bankalar

Günümüzde bankacılık hizmetlerinin neredeyse tamamında dosya masrafı alındığı bir gerçektir. Özellikle kredi alımları sırasında uygulanan masraflar, yapılan işin türüne göre değişiklik göstermekte olup tutarlar üzerine eklenerek alınmaktadır. Birçok kişi zaten kredilere bir ton faiz veriyoruz, masraf ödemesine ne gerek var diyerek Dosya Masrafsız Kredi Veren Bankalar arayışlarına girmektedirler. Devlet kurum ve kuruluşları bankalara ne kadar da alınan kredilerden masraf almayın dese de bankalar bu tutuma aldırış etmeden dosya masrafı almaya devam ediyor. İleri bir dönemde tüketici hakem heyetine başvurarak alınan masraflar, kişilerin başlarına büyük sıkıntılar açmaktadır. Yukarıda da belirttiğimiz gibi müşteri memnuniyetine önem veren bazı bankalar bu gibi masraflara hiç gerek duymadan kredi verebilmektedir.

Ziraat Bankası Masrafsız Kredi İmkanı

Ülkemizin en köklü bankası olarak gösterilen Ziraat Bankası, müşteri istek ve taleplerini yerine getiren ilk bankalar arasında yer almakta. İstenilen tutardaki kredileri alan kişiler herhangi bir şekilde kredi dosya masrafı ve komisyon ücreti ödemezler. Ülke içerisinde bulunan tüm Ziraat Bankası şubelerinden yapılacak başvurular sonucunda değerlendirmelerin tamamlanması kişilere kredi olanaklarının açılmasını sağlar.

DenizBank Masrafsız Kredi İmkanı

Ülkemizde bankacılık alanında birçok ilke imza atan DenizBank, müşterilerine birçok açıdan imkan ve olanak sağlamaktadır. 1,500 TL’ye kadar çekilen kredilerden herhangi bir şekilde faiz almayan banka, hem bireysel hem de ticari kredi çekimleri sırasında yine müşterilerinden dosya masrafı almamaktadır. Düşük ölçekte alınan kredileri 12 ay vade ile veren banka, daha fazla çekimler için özel bir vade sistemi uygulamaktadır.

Şekerbank Emekliye Dosya Masrafsız Kredi İmkanı

Günümüzde emekliler ülkemiz içerisinde en düşük maaş alan kesim olarak gösterilmekte. Emeklilerin bankacılık işlemleri sırasında bazı ayrıcalıklara sahip olduğunu söyleyebiliriz. Birçok olanak ve fırsatları ile daima emeklilerin yanında olduğunu belirten Şekerbank, emeklilerin çekeceği her türlü krediden Dosya Masrafı almamaktadır. Özellikle ihtiyaç kredilerinde 24 aydan fazla vade olanağı sağlamaktadır. Emekliler, yine bu banka aracılığıyla birçok bankacılık işlemlerine de çözümler bulabilmektedir.

Bu yazımız içerisinde ne kadar da olsa 3 adet bankadan bahsetsek de ülkemiz içerisinde birçok banka artık yavaş yavaş müşterilerinden bu tür masraflar almamaktadır.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours