Türkiye’nin En Çok Kazanan Futbolcuları

Türkiye'nin En Çok Kazana Futbolcuları

Türkiye’nin En Çok Kazanan Futbolcuları

Kazançları dudak uçuklatan futbolcuları merak ediyorsanız bugün sizlere Türkiye’nin en çok kazanan futbolcuları listesini sunacağız. Listemizde oyuncuların yıllık maaşlarını dikkate almaya çalıştık. Zaten sizlerin de tahmin edebileceğiniz üzere geneli yabancı futbolcular üzerine kurulu. Ancak hangi takım ağırlıklı? İlk 5 listesi, merak edenler için ciddi anlamda ydınlatıcı bir seçenek olacak.

5# Fernando Muslera

7 yıldır Galatasaray forması giyen Uruguay’lı kaleci, başarıları ile ciddi anlamda fark yarattı. Yıllık 3 Milyon 575 Bin Euro net maaşı ile dikkatleri çekiyor. Öyle ki bu gelire maç başı ve bonus ücretler dahil değil.

4# Sofiane Feghouli

Galatasaray takımının Cezayirli oyuncusu, kısa süre içerisinde taraftarın sevgilisi oldu. Feghouli, Galatasarat takımından yıllık 3 Milyon 850 Bin Euro kazanıyor ki bu sadece net maaş. Maç başı ücretler hariç.

3# Mathieu Valbuena

Bu sezon başında Fenerbahçe takımına transfer olan Fransız oyuncu, senelik 4 Milyon Euro net maaş alıyor. Yine bonuslar ve maç başı ücretler buna dahil değil.

2# Arda Turan

Bu sezon devre arasında sansasyonel bir şekilde Medipol Başakşehir kulübüne Barcelona’dan kiralandı. Yıllık olarak 4 Milyon Euro net maaşı ile birlikte ciddi anlamda ön plana çıkıyor. Bonuslar buna yine dahil değil.

1# Alvaro Negredo

Bu sezon başında Beşiktaş takımına transfer oldu. İstenileni hala veremese de geliri dudak uçuklatıyor. İspanyol futbolcu Negredo, Beşiktaş takımında senelik 4 Milyon 350 Bin Euro net maaş alıyor. Bonuslar yine bu gelirlerin dışında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*