En Çok Para Kazanan Türk Oyuncular

En Çok Para Kazanan Türk Oyuncular

Meraklıları için araştırmalarımız sonucunda elde ettiğimiz en çok para kazanan Türk oyuncular listesini sizlere sunacağız. Dizi ve film oyuncularının ülkemizdeki kazançları ciddi anlamda merak edilen konulardan birisi. Dolayısı ile merak eden tüm okuyucularımız için elimizden geldiğince bu listeleri sunacağız. Daha fazla merak ettiğiniz için yorum alanlarımızdan bizimle paylaşabilirsiniz.

5# Oktay Kaynarca

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ile birlikte çok ciddi bir çıkış yakaladı. Edindiğimiz bilgilere göre ise Kaynarca, bölüm başına 80.000 TL geliri ile an itibari ile en çok kazanan ünlülerimiz arasında yerini aldı.

oktay kaynarca

4# Bergüzar Korel

Vatanım Sensin dizisi ile birlikte eşi ile başrol oyuncusu olarak dikkatleri çekiyor. 85.000 TL bölüm başı kazancı ile birlikte yine en çok kazanan isimler arasında yer alıyor.

berguzar korel

3# Halit Ergenç

Yine Vatanım Sensin dizisinin başrol oyuncularından birisi olarak dikkatleri çekiyor. Bergüzar Korel ile birlikte Ergenç’de ciddi paralar kazanıyor. Ergenç, bölüm başına 120.000 TL kazanıyor.

halit ergenc

2# Tuba Büyüküstün

Cesur ve Güzel dizisi ile birlikte uzun bir aranın ardından tekrar ekranlara dönen güzel oyuncu, bölüm başına 140.000 TL kazanıyor. En çok kazanan oyuncular içerisinde yer alıyor.

tuba buyukustun

1# Kenan İmirzalıoğlu

Fatih Sultan Mehmet rolü ile ekranlara çok büyük bir projenin başrolü olarak geri döndü. Bölüm başına kazancı ise 150.000 TL olarak biliniyor.

kenan imirzalioglu

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours