Dijital Deniz Nedir? Nasıl Başvurulur?

Dijital Deniz

Dijital Deniz Nedir? Nasıl Başvurulur?

Şubesiz online bankacılık kavramının gelişmesi ile ortaya çıkan Dijital Deniz ile alakalı olarak sizlere bilgiler sunacağız. Türkiye genelinde artık bankacılık girişimleri çok yönlü hale geldi ve bu çok yönlülük sayesinde son derece ilgi çekici seçenekler sunuluyor. Bankalar arası rekabetin de beraberinde getirdiği durumlar olduğunu söyleyebiliriz sanırım.

DenizBank, büyüyen ve sürekli müşterilerine daha yeni imkanlar sunan şirketlerden birisi. Şimdi size bu anlamda yeni bir hizmetinin daha tanıtımını yapacağız.

Dijital Deniz Nedir?

Dijital Deniz, DenizBank hizmetlerinden birisidir ve Enpara gibi şubesiz, masrafsız online bankacılık hizmetlerini bu isim ile sunmaktadır.

Türkiye genelinde zaman içerisinde bu alanda Enpara’ya rakip birçok sistem geliştirildi. KuveytTürk Senin Bankan, Yapı Kredi NUVO ve dahası. Ancak NUVO, sonraki süreçte verim alamadığından dolayı bu alandan çekildi. Ancak Enpara gibi birkaç istikrar sahibi şirket de bu anlamda girişimini sürdürdü. DenizBank girişimi de bunlardan birisi olarak adından söz ettirdi.

Dijital Deniz Başvurusu Nasıl Yapılır?

  • Öncelikli olarak Dijital Mevduat hesabı başvurusu için BURAYA TIKLAYIN.
  • Karşınıza çıkan ekranda DenizBank Müşterisiyim ve Müşteri Olmak İstiyorum seçeneklerini göreceksiniz. Size uygun olanı seçin ve ilerleyin.
  • Sonrasında karşınıza cep telefonu giriş ekranı gelecektir. Bu ekrana cep telefonunuzu yazın ve altından İL seçerek ilerleyin.
  • Bu süreçten sonra yetkililer sizi arayacak ve başvurunuzu onaylayacaktır. Sonraki süreç hakkında sizi bilgilendireceklerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*