Şubesiz ve Masrafsız Bankacılık

Şubesiz ve Masrafsız Bankacılık Sistemleri

Bugün sizlere çokça araştırdığınız seçeneklerden birisi olan şubesiz ve masrafsız bankacılık sistemleri ile alakalı bilgi sunacağız. Enpara ile birlikte ülkemiz genelinde ki bankacılık algısını değiştiren bu tabir, her anlamda müşteriler için faydalı. Düşünün ki tüm işlemlerinizi internetten ya da cep telefonlarınızdan halledebildiğiniz bir bankacılık modeli.

İşte bu neden dolayısı ile her geçen gün büyüyen ve kendisini geliştiren yeni bir sektör haline geldi. İlk adımı ENPARA attı ve arkasından birçok banka hizmet ağını bu şekilde geliştirdi. Bizde elimizden geldiğince merak edenler için bu sistemler hakkında bilgiler sunacağız.

Şubesiz ve Masrafsız Bankacılık Hizmeti Veren Bankalar

Zaman içerisinde birçok farklı banka bu alanda hizmetler sunma yoluna gitti ve sınırları kendisi belirlemek istedi. Nitekim Enpara sistemi için de ciddi rakipler olduklarını söyleyebiliriz. Bu anlamda sizlere şubesiz ve masrafsız olarak hizmet sunan bankalar aşağıdaki gibidir;

  • QNB Finansbank Enpara
  • CEPTETEB
  • Kuveyt Türk Senin Bankan
  • DenizBank Dijital Deniz
  • iGaranti

olmak üzere hali hazırda kullanılan sistemler mevcut. Yapı Kredi NUVO’da mevcuttu ancak kısa bir zaman dilimi öncesinde ne yazık ki piyasadan çekildiler. Başarısızlık bu olsa gerek.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours