Banka Kredisi Hariç Kredi Veren Kurumlar

Banka Harici Kredi Verenler Banka Kredisi Hariç Kredi Veren Kurumlar

Yaşam pahalılığı ile birçok aile gelirleriyle geçinme mevzusunda güçlük yaşar. Üstelik düğün, nişan, ev alma, vasıta satın alma, eğitim şeklinde ani nakit ihtiyaçlarının olduğu mevzularda belli birikimi olmayan insanoğlu, gelirleri ile bu süreci atlatmakta zorlanır. Sadece bunun yerine kredi kullanmak isteyen birçok şahıs, ilk olarak bankalara kredi başvurusunda bulunmaktadır.

Bankalara kredi başvurusu yaptığınızda daima kredi başvurunuz pozitif yönde sonuçlanmaz. Kredinin negatif yanıtlanması birçok değişik nedenden dolayı olabilir. Çevreden borç almak ikinci bir seçenek olsa da daima geçerli ve kafi değildir. Bu yüzden sizlere banka kredisi yerine kredi kullanabileceğiniz başka kurumlar ile görüşme yapmalısınız.

Polis, asker, öğretmen şeklinde devlet memuruysanız kendi meslek grubunuza uygun kredi veren kurumlar, POLSAN, İLKSAN, OYAK şeklinde seçenekler bankalardan sonrasında müracaat yapabileceğiniz kurumlar. Bununla beraber KOSGEB vb. kurumlardan da ihtiyacınız olan nakit ihtiyacını karşılayabilirsiniz. Üstelik bu kurumlar, bankalara bakılırsa daha avantajlı ve size hususi fırsatlar sunmuş olduğu için bu kurumların kredilerini daha uygun geri ödemeler ile karşılayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir