img BzO6GfXaM9eD4jz3rtSum8fO

Garanti Bonus Genç Kartı: Limit, Başvuru ve Taksitlendirme

Garanti Bonus Genç kartı, 18 yaşından küçük çocuklar ve gençler için özel bir karttır. Garanti Bonus Genç kartı, ebeveynlerin çocuklarına harcama limitleri koyarak onların istedikleri şeyleri satın almalarına izin vermeyi amaçlamaktadır. Bu makalede, Garanti Bonus Genç kartının limitleri, başvuruları ve taksitlendirmesi hakkında bilgi verilecektir.

Garanti Bonus Genç Kartı: Limit

Garanti Bonus Genç kartı, 18 yaşından küçük çocuklar ve gençler için özel bir karttır. Kart, ebeveynlerin çocuklarına harcama limitleri koyarak onların istedikleri şeyleri satın almalarına izin vermeyi amaçlamaktadır. Garanti Bonus Genç kartında, ebeveynler çocuklarının aylık harcama limitini 75 TL’den 5.000 TL’ye kadar ayarlayabileceklerdir.

Başvuru ve Taksitlendirme

Garanti Bonus Genç kartının başvurusu, internet üzerinden yapılabilir. Başvuru için, çocuğun adı, soyadı, doğum tarihi, adres bilgileri ve iletişim bilgileri gibi bilgilerin doldurulması gerekmektedir. Garanti Bonus Genç kartının taksitlendirmesi de mümkündür. Taksitlendirme, kart üzerindeki limitler için de mümkündür. Taksitlendirme işlemi için, ebeveynlerin banka tarafından istenen belgeleri ve kartın limitlerini onaylaması gerekmektedir.

Garanti Bonus Genç kartı, ebeveynlerin çocuklarına harcama limitleri koyarak onların istedikleri şeyleri satın almalarına izin vermeyi amaçlamaktadır. Garanti Bonus Genç kartı, internet üzerinden başvuru yapılarak alınabilir ve kart üzerindeki limitler için taksitlendirme işlemi de gerçekleştirilebilir.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours