Ziraat Bankasından 10 Bin TL 6 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi Müracaat Şartları Nedir ?

Ziraat 10 Bin Basvuru Ziraat Bankasından 10 Bin Tl 6 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi Müracaat Şartları Nedir ?

 

Ziraat Bankasından 10 Bin TL 6 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi Müracaat Şartları Nedir ?

Türkiye’nin üç kamu bankası corona virüsü ekonomik devamlılık emek harcamaları kapsamında 6 ay ertelemeli kredi desteği sağlanacağını deklare etti. Ziraat Bankası’da bireysel esas gereksinimler amacıyla destek kredisi başvurularını almaya devam ediyor. Peki Ziraat Bankası 6 ay ertelemeli kredi müracaatı iyi mi yapılır? Müracaat şartları nedir?

Tüm dünyayı parasal ve tinsel şekilde etkileyen corona virüsü salgını sebebiyle detaylı ekonomik destek emek harcamaları yürültülüyor. Vatanımızda de üç kamu bankası (Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank) gereksinim sahibi vatandaşlara 6 ay ertelemeli kredi desteği sağlayacağını deklare etti. 36 aya varan vade ve 6 ay ödemesiz gereksinim kredileri maksimum 10 bin liraya kadar kullanılabilecek. Peki 6 ay ertelemeli gereksinim kredisi müracaatları iyi mi yapılır ve şartları nedir?

3 KAMU BANKASINDAN KREDİ KAMPANYASI

Ekonomik İstikrar Kalkanı” tedbirleri tarafında Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank, hane halkı geliri aylık 5.000,-TL ve altında olan bireysel segmentte yer edinen müşterileri finansal yönden desteklemek amacıyla yeni bir kredi programı başlatıyor. Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank, husus ile ilgili ortak izahat yapmış oldu.

Açıklamada şu bulgular verildi:

“Temel greksinimlerini ideal şartlarda finanse edebilmeleri suretiyle Bireysel Segment Müşterilerimiz 10.000,-TL’ye kadar, 6 ayı ödemesiz dönemli, 36 Aya kadar vadeli, Aylık Eşit Taksitli, Kredi kullanabilecektir. Müşterilerimize, Kredi Güvence Fonu kefaleti ile bu krediden yaralanma olanağı da sunulacaktır. Bireysel İhtiyaç Desteği Kredisi bankalarımız doğrultusundan ortak kriterlerle değerlendirilecektir. Müşteriler, Ziraat Bankası, Halkbank ya da Vakıfbank’tan bir tek birine müracaat yapabilecektir. Başvurular 01 Nisan tarihinden itibaren kabul edilecektir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir