en dusuk faizli kred b8cef8be744941c88954

Ziraat Bankası Masrafsız İhtiyaç Kredisi Nedir ? Nasıl Başvurulur ?

Kredi çekerken ödediğiniz dosya masraflarından ve ek hesap ödemelerinden bıktınız mı? Öyleyse Ziraat Bankası Masrafsız İhtiyaç Kredisi tam da size göre. Türkiye’nin en eski ve en büyük bankalarından biri olan Ziraat Bankası, sizler için özel bir kampanya hazırladı. Üstelik bu kampanyanın bitiş süresi yok. Dilediğiniz zaman Ziraat Bankası Masrafsız İhtiyaç Kredisi hizmetinden yararlanabilir, masrafsız ihtiyaç kredisi çekmenin rahatlığını yaşayabilirsiniz. Üstelik bunu yaparken Ziraat Bankası ile çalışmanın birçok ayrıcalığını yaşamaktan da geri kalmayacaksınız.

Ziraat Bankası Masrafsız İhtiyaç Kredisi Özellikleri

– Kredi istihbarat ve tahsis ücreti yoktur,

– Çektiğiniz kredi tutarını net miktarda alırsınız ve herhangi bir masraf ödemezsiniz,

– Kredi ödemeniz devam ederken sürpriz masraflarla karşılaşmazsınız,

– Banka, gerekli görmesi durumunda kefil isteyebilme hakkına sahiptir.

Başvuru İçin Gerekli Belgeler

Ziraat Bankası Masrafsız İhtiyaç Kredisi başvurusu için Ziraat Bankası şubelerinden başvuru formunuzu alabilirsiniz. Başvuru formu ile birlikte, nüfus cüzdanı (ehliyet ya da pasaport) ve gelir belgenizle başvurunuzu kolayca yapabilirsiniz.

Gelir Belgesi: Çalışanlar için maaş bordrosu, esnaf ve sanatkârlar için İşletme Hesap Özeti, tüzel şirket ortakları için Mali Veri ve Detay Mizan şeklinde olmalıdır.

Nasıl Başvuru Yapılır?

Ziraat Bankası Masrafsız İhtiyaç Kredisi için birden fazla başvuru kanalı mevcuttur. En ideal çözüm, size en yakın Ziraat Bankası şubesine gidip detaylı bilgi almak olacaktır. Bunun yanı sıra mobil ve internet bankacılığı ya da telefon bankacılığından da başvuru yapabilirsiniz. Krediniz onaylandığında şubeye gidip kredinizi anında çekebilir, dilerseniz kredi tutarının hesabınıza aktarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ziraat Bankası Masrafsız İhtiyaç Kredisi için herhangi bir kesinti uygulanmamaktadır. Kısacası bankaya sadece çektiğiniz net kredi tutarı kadar ödeme yapmış olursunuz. 36 aya kadar vade seçeneklerinden yararlanarak ihtiyaç kredinizi kullanabilirsiniz. Dilerseniz bununla birlikte hayat sigortası, kredili hayat sigortası ve bireysel emeklilik başvurusu da yapabilirsiniz. Kredili hayat sigortası yaptırmanız durumunda belirlediğiniz vade dönemi boyunca krediniz sigorta altına alınmış olur. Vefat durumunda borcunuz aileniz ya da sevdiklerinize kalmaz. Maluliyet durumlarında da kredi borcunuzun kalan kısmı kredili hayat sigortası teminatı kapsamında ödenir.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours