Ziraat Bankası Masrafsız İhtiyaç Kredisi Nedir ? Iyi mi Başvurulur ?

En Dusuk Faizli Kred B8Cef8Be744941C88954 Ziraat Bankası Masrafsız İhtiyaç Kredisi Nedir ? Iyi Mi Başvurulur ?

Kredi çekerken ödediğiniz dosya harcamalarından ve ek hesap ödemelerinden bıktınız mı? Öyleyse Ziraat Bankası Masrafsız İhtiyaç Kredisi tam da size gore. Türkiye’nin en eski ve en büyük bankalarından önde gelen Ziraat Bankası, sizler için hususi bir kampanya hazırladı. Üstelik bu kampanyanın bitiş süresi yok. Istediğiniz zaman Ziraat Bankası Masrafsız İhtiyaç Kredisi hizmetinden yararlanabilir, masrafsız gereksinim kredisi çekmenin rahatlığını yaşayabilirsiniz. Üstelik bunu yaparken Ziraat Bankası ile çalışmanın birçok ayrıcalığını yaşamaktan da geri kalmayacaksınız.

Ziraat Bankası Masrafsız İhtiyaç Kredisi Özellikleri

– Kredi haber alma ve tahsis tutarı yoktur,

– Çektiğiniz kredi tutarını net oranda alırsınız ve herhangi bir harcama ödemezsiniz,

– Kredi ödemeniz devam ederken sürpriz harcamalarla karşılaşmazsınız,

– Banka, lüzumlu görmesi durumunda kefil isteyebilme hakkına haizdir.

Müracaat İçin Lüzumlu Belgeler

Ziraat Bankası Masrafsız İhtiyaç Kredisi başvurusu için Ziraat Bankası şubelerinden müracaat formunuzu alabilirsiniz. Müracaat formu ile beraber, nüfus cüzdanı (yeterlik ya da geçişlik) ve gelir belgenizle başvurunuzu kolayca yapabilirsiniz.

Gelir Belgesi: Çalışanlar için maaş bordrosu, esnaf ve sanatkârlar için İşletme Hesap Özeti, tüzel şirket ortakları için Mali Veri ve Detay Mizan şeklinde olmalıdır.

Iyi mi Müracaat Yapılır?

Ziraat Bankası Masrafsız İhtiyaç Kredisi için birden fazla müracaat kanalı mevcuttur. En ideal çözüm, size en yakın Ziraat Bankası şubesine gidip detaylı data almak olacaktır. Bunun yanı sıra mobil ve web bankacılığı ya da telefon bankacılığından da müracaat yapabilirsiniz. Krediniz onaylandığında şubeye gidip kredinizi anında çekebilir, isterseniz kredi tutarının hesabınıza aktarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ziraat Bankası Masrafsız İhtiyaç Kredisi için herhangi bir kesinti uygulanmamaktadır. Kısacası bankaya bir tek çektiğiniz net kredi tutarı kadar ödeme yapmış olmuş olursunuz. 36 aya kadar vade seçeneklerinden yararlanarak gereksinim kredinizi kullanabilirsiniz. Isterseniz bununla beraber yaşam sigortası, kredili yaşam sigortası ve bireysel emeklilik başvurusu da yapabilirsiniz. Kredili yaşam sigortası yaptırmanız durumunda belirlediğiniz vade süreci süresince krediniz sigorta altına alınmış olur. Vefat durumunda borcunuz aileniz ya da sevdiklerinize kalmaz. Maluliyet durumlarında da kredi borcunuzun kalan kısmı kredili yaşam sigortası teminatı kapsamında ödenir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir