ParaVeYatırım.Com
Ziraat Bankası Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri
Yazar: - 02 Mayıs 2020
25
0

 

Ziraat Bankası Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri

Ziraat Bankası alan kişi hizmetleri numarası ve direk bağlanma 2020, EFT ve emek harcama saatlerini araştırdık.. İşte bu konudaki paylaşacaklarımız.

Ziraat Musteri Hizmetleri4 Ziraat Bankası Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Numarası

Ziraat alan kişi hizmetleri davetiye merkezi numarası 444 00 00 ve 0 850 220 00 00 nolu telefonlardır. Bu telefonları 7 / 24 arayabilirsiniz. Bu telefonları arayarak ister rastgele bir bankacılık prosedürünizi süratli ve rahat bir halde yapabilir, isterseniz de Ziraat Bankası ile ilgili talep, tavsiye, yakınma ve taleplerinizi iletebilirsiniz. Banka ile ilgili olarak ya da rastgele bir bankacılık prosedürü ile ilgili olarak kafanıza takılan her türlü suali sorabilir ve data talebinde bulunabilirsiniz.

Ziraat Musteri Hizmetleri Ziraat Bankası Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri

Ziraat alan kişi hizmetleri ile yapabileceğiniz işlemler şunlardır; Hesap İşlemleri, Para Transferleri, Yatırım İşlemleri, Döviz İşlemleri, Kredi Kartı İşlemleri, Banka Kartı İşlemleri, OGS İşlemleri, Western Union, Ödemeler ve İnternet Bankacılığı Destek Hizmetleri şeklinde işlemler direk alan kişi temsilcisi ile yapabilirsiniz. Hem de buraya tıklayarak Ziraat Bankası resmi web adresindeki etkileşim sayfasına giriş yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası‘nın bugünkü itibariyle 25 bin seviyesi çalışanı, 1400 ‘den oldukça vatan içi şubesi bulunmaktadır. Hem de vatan haricinde bir oldukça kentte (örn; New York, Lefkoşa, Akdoğan, Londra, Erbil, Sofya, Tiflis, Bağdat, Karakum, Atina, Cidde, Gümülcine, İskeçe, Rodos, vs.) de şubeleri bulunmaktadır. 2011 senesi bilgilerine bakılırsa Ziraat Bankası ‘nın toplam varlıkları 13 milyar 540 milyon TL, net geliri 2 milyar 233 milyon TL, yönetilen varlıkları ise 162 milyar 871 milyon TL ‘dir.

Ziraat Musteri Hizmetleri1 Ziraat Bankası Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri

Mühim! En Fazlaca Şubesi Olan Banka Hangisidir
Ziraat Bankası‘nın EFT saatlerine bakacak olursak; EFT işlemlerinin hafta içi saat 08:30 ile saat 17:00 içinde yapıldığını görmekteyiz. Bu saatler ardındannda vereceğiniz EFT emirleriniz ileri iş günü işleme alınır ve aktarım buna bakılırsa gerçekleştirilmektedir. Ziraat Bankası şubeleri emek harcama saatleri ise; öğle evveli saat 09:00 – 12:30 içinde, öğle arkasından saat 13:30 – 17:30 içinde olacak şekildedir. Saat 12:30 – 13:30 içinde banka öğle molası vermektedir. Hem de resmi dinlence günleri ile hafta sonlarında Ziraat Bankası şubeleri kapalıdır.

Ziraat Musteri Hizmetleri2 Ziraat Bankası Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri

Ziraat Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma 2020

İlk Adım: Ziraat Bankası Satın alan Hizmetleri Olan 444 00 00 numaralı hattı arayın.

İkinci Adım: 444 00 00 numaralı hattı aradıktan sonrasında, T.C. kimlik numaranızı tuşlayın.

Üçüncü Adım: T.C. kimlik no’yu girdikten ileri ismim iki (2)’yi ve ardındannda sıfır “0”ı tuşlayın.

Son Adım: Son ismim ise telesekreter konuşmaya başlayınca bu sefer “1”i tuşlayın.

Ziraat Musteri Hizmetleri3 Ziraat Bankası Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ