Ziraat Bankası Bankkart Genç Nedir? Ne İşe Yarar?

ziraat

Ziraat Bankası Bankkart Genç, üniversite öğrencilerine sunulan hem banka kartı hem de kredi kartı olarak dikkat çekiyor. Bankkart Combo ile ilgili olarak bundan önceki günlerde bir haber yapmıştık. Ziraat Bankası, artık kartları mevzusunda oldukca ciddi anlamda yenilikler getiriyor. İki ayrı kart yerine işi tek kart ile çözüyor.

Üniversite öğrencilere kredi kartı veren bankalar içinde Ziraat Bankası’da içeriyor. İşte tam da bu aşamada yeniliklerden bu hizmetin de nemalandığını görüyoruz.

card front

Ziraat Bankası Bankkart Genç Nedir?

Ziraat Bankası Bankkart Genç, banka tarafınca üniversite öğrencilerine sunulan hem banka kartı, hem kredi kartı olarak kullanılabilen bir hizmettir.

Bankkart Combo hizmeti ile birlikte her şeyi tek bir kart üstünde toplayan banka, öğrenci kartları için de aynı hizmeti sunuyor. Öğrencilere her anlamda destek olma yoluna gidiyor. Ön yüzü banka kartı, arka yüzü kredi kartı olarak hizmet veren yeni nesil bir kart modeli.

card back

Ziraat Bankası Bankkart Genç Ne İşe Yarar?

Üniversite öğrencileri için sunulan en ideal imkanlardan birisidir. Yukarıda da görebileceğiniz suretiyle tek bir kartı hem banka kartı, hem kredi kartı olarak kullanırsınız. Ek olarak herhangi bir karta gerekseme duymazsınız.

Maximum özelliğine haiz olan bir kredi kartıdır. Dolayısı ile her alışverişlerinizde indirimler kazanırsınız. Ön yüz banka kartı, arka yüz kredi kartı bilgileri olarak geçer. Internasyonal standartlara uygun olduğundan yurtdışında dahi kullanılabilir.