Ziraat Bankası Bankkart Genç

Ziraat Bankası Bankkart Genç Nedir? Ne İşe Yarar?

Ziraat Bankası Bankkart Genç, üniversite öğrencilerine sunulan hem banka kartı hem de kredi kartı olarak dikkat çekiyor. Bankkart Combo ile alakalı olarak bundan önceki günlerde bir haber yapmıştık. Ziraat Bankası, artık kartları konusunda çok ciddi anlamda yenilikler getiriyor. İki ayrı kart yerine işi tek kart ile çözüyor.

Üniversite öğrencilere kredi kartı veren bankalar içerisinde Ziraat Bankası’da yer alıyor. İşte tam da bu noktada yeniliklerden bu hizmetin de nemalandığını görüyoruz.

card front

Ziraat Bankası Bankkart Genç Nedir?

Ziraat Bankası Bankkart Genç, banka tarafından üniversite öğrencilerine sunulan hem banka kartı, hem kredi kartı olarak kullanılabilen bir hizmettir.

Bankkart Combo hizmeti ile birlikte her şeyi tek bir kart üzerinde toplayan banka, öğrenci kartları için de aynı hizmeti sunuyor. Öğrencilere her anlamda destek olma yoluna gidiyor. Ön yüzü banka kartı, arka yüzü kredi kartı olarak hizmet veren yeni nesil bir kart modeli.

card back

Ziraat Bankası Bankkart Genç Ne İşe Yarar?

Üniversite öğrencileri için sunulan en ideal imkanlardan birisidir. Yukarıda da görebileceğiniz üzere tek bir kartı hem banka kartı, hem kredi kartı olarak kullanırsınız. Ek olarak herhangi bir karta ihtiyaç duymazsınız.

Maximum özelliğine sahip olan bir kredi kartıdır. Dolayısı ile her alışverişlerinizde indirimler kazanırsınız. Ön yüz banka kartı, arka yüz kredi kartı bilgileri olarak geçer. Uluslararası standartlara uygun olduğundan yurtdışında dahi kullanılabilir.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours