Yerli Bitcoin Borsaları Nelerdir?

Kripto para yatırımlarının ülkemizde de yoğunlaşması ile birlikte yerli bitcoin borsaları ile alakalı araştırmalar artış gösterdi. Bitcoin sistemi, özellikle an itibari ile dünyanın en değerli yatırım borsalarından birisi olarak dikkat çekiyor. Bizde genellikle yatırımlarımızı artık bu alana doğru profesyonel bir şekilde kaydırma yoluna gittik. İnsanlar, güvenilir ve yerli sistemlerden alım ve satım yapmak istiyor. Dolayısı…


Yerli Bitcoin Borsaları Nelerdir?

Kripto para yatırımlarının ülkemizde de yoğunlaşması ile birlikte yerli bitcoin borsaları ile alakalı araştırmalar artış gösterdi. Bitcoin sistemi, özellikle an itibari ile dünyanın en değerli yatırım borsalarından birisi olarak dikkat çekiyor. Bizde genellikle yatırımlarımızı artık bu alana doğru profesyonel bir şekilde kaydırma yoluna gittik.

İnsanlar, güvenilir ve yerli sistemlerden alım ve satım yapmak istiyor. Dolayısı ile yerli kripto para borsaları ile alakalı olarak da merak edilenler var. Elimizden geldiğince bu anlamda sizleri bilgilendirmek amacındayız.

En İyi Yerli Bitcoin Borsaları Hangileridir?

Listemiz içerisinde aslında kesin olarak kendisini kanıtlamış tek bir sistem var. Ancak bazı alternatifleri de yatırımcı yorumlarını dikkate alarak sunmak istiyoruz. Daha fazla merak edilen için yorum atmanız yeterlidir.

BTCTurk

Türkiye’nin ilk yerli kripto para borsası. Üstüne üstlük her geçen gün biraz daha büyüyerek adından ciddi anlamda söz ettiriyor. Sadece Bitcoin değil, Ethereum gibi altcoin sistemlerini de yatırım olarak değerlendirme imkanını sizlere sunan bir sistem.

Paribu

Yakın geçmişte kurulan bir sistem olmasına rağmen birçok yatırımcının güvenini kazanan sistemlerden birisi olarak dikkat çekiyor. Kısa süre içerisinde bu denli bir büyüme ciddi anlamda fark yaratıyor.

Bu ikisi dışında Bitcoin alım ve satım konusunda borsa olarak hizmet veren güvenilir bir yerli sistem söz konusu değil. Ancak bu alanda yeni alternatifler ciddi anlamda hazırlanıyor.

ShitCoin Nedir?
Musk Coin / Musk Project : Yeni nesil Blockchain platformu

ETİKETLER

BENZER İÇERİKLER


Yorum Yap