Yerli Bitcoin Borsaları Nedir?

Yerli Bitcoin Borsaları

Kripto para yatırımlarının devletimizde de yoğunlaşması ile beraber yerli bitcoin borsaları ile ilgili araştırmalar artış gösterdi. Bitcoin sistemi, bilhassa an itibari ile dünyanın en kıymetli yatırım borsalarından birisi olarak dikkat çekiyor. Bizde çoğu zaman yatırımlarımızı artık bu alana doğru ustalaşmış bir halde kaydırma yoluna gittik.

İnsanlar, güvenilir ve yerli sistemlerden alım ve satım yapmak istiyor. Dolayısı ile yerli kripto para borsaları ile ilgili olarak da merak edilenler var. Elimizden geldiğince bu anlamda sizleri bilgilendirmek amacındayız.

En İyi Yerli Bitcoin Borsaları Hangileridir?

Listemiz içinde aslına bakarsak kati olarak kendisini kanıtlamış tek bir sistem var. Sadece bazı alternatifleri de yatırımcı yorumlarını dikkate alarak sunmak istiyoruz. Daha çok dört gözle beklenen için yorum atmanız yeterlidir.

BTCTurk

Türkiye’nin ilk yerli kripto para borsası. Üzerine üstlük her geçen gün birazcık daha büyüyerek adından ciddi anlamda söz ettiriyor. Bir tek Bitcoin değil, Ethereum benzer biçimde altcoin sistemlerini de yatırım olarak değerlendirme imkanını sizlere sunan bir sistem.

Paribu

Yakın geçmişte kurulan bir sistem olmasına karşın birçok yatırımcının itimatını kazanan sistemlerden birisi olarak dikkat çekiyor. Kısa süre içinde bu denli bir gelişme ciddi anlamda fark yaratıyor.

Bu ikisi haricinde Bitcoin alım ve satım mevzusunda borsa olarak hizmet veren güvenilir bir yerli sistem söz mevzusu değil. Sadece bu alanda yeni alternatifler ciddi anlamda hazırlanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir