Yapı Kredi NUVO Nedir? nasıl Başvurulur?

Türkiye’de yeni nesil dijital bankacılık uygulamalarından birisi olan Yapı Kredi NUVO hakkında merak edilenleri yanıtlamak istiyoruz. Türkiye, bankacılık mevzusunda her geçen gün daha süratli şekilde dijital hale geliyor ki bu son aşama güzel bir gelişme diyebiliriz sanırım.

Yapı Kredi, vakit içinde Finansbank’ın Enpara projesine rakip olarak yeni bir sistem geliştirdi. Bu sistem de devletimizde fazlaca ciddi anlamda ilgi görmüş oldu ve gelişme gösterdi. Şimdi bilgiler sunacağız bu bağlamda.

Yapı Kredi NUVO Nedir?

Yapı Kredi NUVO, tamamen dijital olarak işlemlerinizi yürüttüğünüz şubesiz ve masrafsız bir online bankacılık sistemi olarak biliniyor.

Oldukca kısa bir süre dilimi içinde ülkemiz genelinde insanların ilgi gösterdikleri bir sistem haline geldi. World üye sistemine dahi bir hesap birimi olarak kısa sürede masrafsız ve şubesiz bankacılık birimlerini ön plana çıkardı. ENpara sisteminden sonrasında çıkarılsa da gene de adından söz ettiren bir sistem bulunduğunu net şekilde söyleyebiliriz.

Yapı Kredi NUVO Başvurusu nasıl Yapılır?

Dijital bir sistem olduğundan dolayı siz kıymetli ziyaretçilerimizin de tahmin edebileceği suretiyle dijital ortamı kullanarak bu anlamda başvurularınızı yapmalısınız. Türkiye genelinde yaygın düzeyi her geçen gün artış göstermiştir.

www.nuvo.com.tr web sayfası üstünden dijital müracaat formunu doldurarak bu anlamda hesap başvurusu yapabilmektesiniz.