ParaVeYatırım.Com
Yapı Kredi Müşteri Hizmetlerine Bağlanma
Yazar: - 02 Haziran 2020
20
0

Yapı Kredi Müşteri Hizmetlerine Bağlanma

Bu sayfadan Yapı Kredi müşteri hizmetleri direk bağlanma 2020 yollarını öğrenerek anında davetiye merkezine ulaşabilir ve müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.

1944 senesinden şu vakita kadar kesintisiz hizmetine devam eden Yapı Kredi, müşterilerine en iyi hizmeti sağlamak adına telefon bankacılığı üstünden de 7/24 hizmet vermektedir. Sizde Yapı Kredi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 2020 yollarını arıyorsanız bu site üstünden kısa yol tuşlarını öğrenebilirsiniz. Yapı Kredi Bankası’nın müşteri hizmetleri davetiye merkezi vasıtası ile kayıp-çalıntı bildirimi, kredi ya da kredi kartı müracaatı, para aktarım işlemleri, bilgi alma ya da bilgi güncelleme işlemleri, fatura ödemeleri, İnternet bankacılığı şifre alma, para aktarım işlemleri ve pek çok banka işlemlerini rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

2020 senesinde Yapı Kredi Bankası müşteri hizmetlerini arayarak sizde bütün bankacılık işlemlerinizi yapılabilirsiniz. Telefon bankacılığında eft, havale gibi para aktarımlerinin yanı sıra kredi müracaatı, kredi kartı müracaatı ve diğer bankacılık işlemlerini yapılabilir güncel bilgileri öğrenebilirsiniz. Günümüzde pek çok şahıs bankaların telefon bankacılığını kullansa da, internet bankacılığı ile mobil bankacılık daha kullanımı kolay olduğundan kaynaklı sizlere tavsiyemiz Yapı Kredi internet şubesi olan (https://www.yapikredi.com.tr/) adresinden internet bankacılığı kullanmanızdır. Bu sayede işlemlerinizi bir temsilci olmadan da kısa vakit amacıylade yapılabilirsiniz. Çağrı merkezinden müşteri hizmetlerine direk bağlanmak istiyorsanız alçakta yer alan adımlara göz atabilir ve uygulayabilirsiniz.

 •  İlk olarak Yapı Kredi müşteri hizmetlerinumarası olan 0850 222 0 444 yada 444 0 444‘ü arayınız.
 •  Tc kimlik no, hesap bilgilerinizi doldurduktan ileri ileriki menüde “2” rakamını tuşlayın.
 •  Ardından “0” tuşuna basarak direk müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

Arama prosedürünü yapıldıktan sonra ise, sesli cevap sistemi sizi karşılayacak ve şunları okuyacaktır: Kayıp Çalıntı İşlemleri (0), Kredi kartı işlemleri (1), Bankacılık işlemleri (2), şifre işlemleri (3) ve başka işlemler amacıyla de devam ediliyor. Eğer müşteri temsilcisine direkt bağlanmak istiyorsanız ana menüden gerçekleştireceğiniz işleme göre Kredi kartı işlemleri (1), ya da Bankacılık işlemleri(2) alt menüsüne gitmeniz gerekiyor.
Her iki seçimden birisini yaptığınıza göre, sırayla alt alternatifler de size okunacaktır. Tümünün okunmasından sonra iise müşteri temsilcisine bağlanmak amacıyla (0)‘ı tuşlayın. Sizde bu yolları deniyerek Yapı Kredi’ye direk olarak bağlanabilirsiniz.

Kredi Kartı İşlemleri (1) İçin:
Ana menüye geldiğinizde (1) tuşlamanız gerekiyor. Daha sonra ise alt alternatifler size okunacak;

 • Son ekstre bilgileri, ödemeler ve ekste isteği (1)
 • Limit ve güncel bakiye bilgileri (2)
 • Kurye aşamasındaki kart hali (3)
 • Kartınızın Paro Puan özelliğini aktif et (4)
 • Ön ödemeli kart işlemleri (5)
 • Ek kart isteği (6)
 • Kredi kartı internet alış veriş yetkilendirme işlemleri (7)
 • Müşteri temsilcisine bağlanma(0)

Bankacılık işlemleri (2);
Ana menüye geldikten sonra (2) tuşuna basın ve alttaki alternatifleri dinleyin;

 • Vadesiz hesap bilgileri (1)
 • Yatırımlar, hisse senedi alımı, pazar bilgileri (2)
 • Para tranferi fatura ödemeleri(3)
 • Kurye işlemleri (4)
 • Banka kartınızın internet alış verişine yetkilendirme işlemleri (5)
 • Müşteri temsilcisine bağlanma (0)

Hatırlatmak gerekirse, şayet ana menüde işlemleri yapabilmeniz amacıyla bankaya kayıtlı numaradan arama yapmıyorsanız o vakit bankadaki kayıtlı TC kimlik numaranızı tuşlamanız isteniyor. Bu sayede sizde Yapı Kredi Bankası’nın müşteri temsilcisi numarasına 7 gün 24 saat ulaşabilir ve bankacılık işlemlerinizi yapılabilirsiniz. Yapı Kredi’de telefon bankacılığı hizmetinde rastgele bir vakit yada yer kısıtlaması yoktur.

Yapı Kredi Bankası’nda kayıtlı olan telefon GSM numaranızdan Müşteri Hizmetleri numarasını arama yaptığınız vakit, rastgele bir ek tuşlama yapmadan seçimlerinizi alt işlemler olarak basitçe yapıp, bütün işlemlerinizi vakit kaybetmeden gerçekleştirebilirsiniz. Yukarıda da hatırlattığımız üzere bankada kayıtlı olmayan telefondan arama yaptığınızda T.c kimlik numaranız girmeniz istenmektedir. Yapı Kredi Bankası telefon bankacılığı hizmetini kullanamıyor yada bir kısıtlamanız varsa, bu hizmeti aktif etmek amacıyla Yapı Kredi şubelerine gidebilirsiniz. Aynı vakitte internet bankacılığı kullanan şahıslar de çevrimiçi işlemlerden rahatlıkla telefon bankacılığını aktif edebilmektedir. Bankaların telefon bankacılığı hizmeti ile banka müşterileri işlemlerini rahatlıkla yapabilmektedir.

Kredi kartı yada banka kartlarınızın çalınması, kaybolması halinde ise internet bankacılığının yanı sıra telefon bankacılığı tercih edilmektedir. Bunun sebebi de telefon bankacılığının süratli ve itimat edilir olduğundan kaynaklıdır. Çalınma ve kaybolma hallerinde müşteri temsilcisine bağlanmayı uğraşmak yerine ana menüdeki alakalı bölümlere giderebilirsiniz ve kartınızı rahatlıkla bloke yani kapatabilirsiniz. Yapı Kredi’ye bağlanma yapmadan önce, kredi kartı, bankacılık ve şifre işlemlerinizi de alakalı menülerden tuşlayarak rahatlıkla yapılabilirsiniz. Eğer sıra yoksa bu sayede direk müşteri hizmetlerine aktarılırsınız. Siz de sitemiz üstünde başka bankaların direk bağlanma yöntemlerine göz atarak vakit kaybetmemiş olursunuz. Hem de Yapı Kredi müşteri hizmetleri direk bağlanma yollarını öğrenerek siz de anında müşteri temsilcisiyle görüşmeye başlayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ