yapı kredi bankası 1

Yapı Kredi Bankası Kredi Kampanyası Hakkında Bilgi

Yapı Kredi Bankası Kredi Kampanyası

Yapı kredi bankası birçok banka gibi kişilerin bireysel ihtiyaçları üzerine değil, bireylerin mülk sahibi olabilmeleri amacı ile kurulmuş bir bankadır.  Yapı kredi bankası, bankacılık anlayışları üzerine de aktif olarak çok uzun yıllardır sizlere hizmet vermektedir. Yapı kredi bankası şahıslara konut edindirmek amacı üzerine kurulmuş bir banka olduğundan, yıllardır düşük faizlerle sizlerin ihtiyaçlarına karşılık bulan kredililer vermektedir. Bu kredileri de gene sizleri düşünerek, ödeme kolaylığı sağlamak için uzun vadelere bölmüştür. Yapı kredinin birçok kredi kampanyası bulunmaktadır. Bunlardan biraz bahsedelim; Yapı kredi bankası bireysel ihtiyaç kredisi, 1,29 gibi çok düşük bir faiz oranı ile karşınızda Yapı Kredi bankası. Çoğu bankanın faiz oranları 1,51 gibi yüksek oranlarda başlarken Yapı Kredi bankası bu yönden sizlere daha fazla kazanç sağlamaktadır.

Bu krediden yararlanmak için şubelerimize gitmenize gerek yoktur cep bankacılığı ile de kısa işlemlerle kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Eğer Yapı kredi müşterisi değil iseniz de şubelerimize giderek başvuru işlemlerinizi gene gerçekleştirebilirsiniz. Ekstra olarak bankamızın ATM’lerinden de faydalanarak direk başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kampanyamızın vadesi 36, 48 olarak ödeme durumuna göre değişmektedir. Vade süreleri mevcut kredinize göre değerlendirilip uzun ya da daha kısa süreli vadelendirilmektedir. Kredi başvurularınızı böylelikle sadece hafta içi yapmak zorunda kalmazsınız. Hafta sonu da kredi başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sadece ihtiyaç kredisi olarak düşünülmemesi gereken bu kampanyalar, tüketicilerin her alanda duymuş olduğu ihtiyacı bünyesinde barındırmaktadır.

Yapı kredi bireysel kredi başvurunuz için T.C. kimliğinizi ve aylık gelirinizin kayıtlı olduğu işyerinize ait bir yazılı belge ya da maaş bordrosu ile başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ya da kredi başvurusunda bulunacak kişi adına düzenlenmiş elektrik, su faturası var ise bu faturalarla da kredi başvuru işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür. Evraklar içerisinde herhangi bir eksiklik ya da hatalı, yalan bilgilerin bulunduğu tespit edilirse tüm kredi faaliyetleri iptal edilerek kişi hakkında soruşturma, dava süreci dahi başlatılabileceğini hatırlatmak istiyoruz. Gerekli tüm bilgileri edinmek için Yapı kredi şubelerimize giderek de bilgi edinebilirsiniz.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours