ParaVeYatırım.Com
Vodafone Türkcell Türk Telekom Cihaz Kampanyaları 2020 Faturaya Ek
Yazar: - 16 Mayıs 2020
69
0

 

Vodafone Türkcell Türk Telekom Cihaz Kampanyaları 2020 Faturaya Ek

Vodafone Faturaya Ek Cihaz Kampanyası 2020

 

Vodafone tarifeye ek telefon paketleri ile bir çok kişi istediği telefona basitçe haiz olabilir. vodafone müşterileri kendilerine ilişik hat üstünden istedikleri model cep telefonu alabilme avantajına haizdir.

Teknolojik yenilikleri takip ederek Vodafone, müşterilerinin dijital çağa uyum sağlaması amacıyla basitlikler sağlamaktadır. Fakat bu avantajlardan yararlanabilmek amacıyla müşterinin faturalı hat kullanımı gerekmektedir.

Faturasız hem de haiz müşteriler, tarifeye ek telefon paketlerinden yararlanamamaktadır. Telefonun tutarı, abonenin haiz bulunmuş olduğu hat üstünden faturasına eklenecektir.

Güncel Vodafone Cihaz Kapmanyaları İçin TIKLAYINIZ 

Vodafone Cihaz Kapmanyasi 1 Vodafone Türkcell Türk Telekom Cihaz Kampanyaları 2020 Faturaya Ek

Türkcell Faturaya Ek Cihaz Kampanyası 2020

Şuan Turkcell operatöründe faturaya ek telefon kampanyası adı altında 2 tane kampanya bulunmaktadır, bu kampanyalar Lenovo Karne Kampanyası Akıllı Aygıt Teklifleri ve Samsung Karne Hediyesi Akıllı Aygıt Teklifleridir. Sizlerde Turkcell’den faturaya ek olarak telefon alabilmek istiyorsanız, 31 Aralık 2017 evveliyatına kadar Turkcell’den 36 aydan süregelen fiyatlarla faturaya ek olarak yeni bir telefona kavuşabilirsiniz.

Turkcell operatöründen telefon alabilmek istiyorsanız 36 ay süresince aylık 120 TL ödeyerek alttaki aygıtlardan rastgele birine haiz olabilirsiniz. Bu aygıt kampanyaları 31 Aralık 2017 evveliyatına kadar sürmektedir sizlerde bir an evvelce Turkcell bayilere giderek bu aygıtlardan rastgele birine haiz olabilirsiniz.

Samsung Galaxy S7 32GB, Samsung Galaxy S7 Edge 32GB, Samsung Galaxy S8, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Tab A (2016)
Bir başka kampanya ise Lenovo kampanyasıdır, Turkcell Lenovo kampanyasıyla eş güdümlü sizlerde aylık 42,33TL kadar bir ödeme yaparak Lenovo aygıtlarına haiz olabilirsiniz.

Lenovo K6 Note, Lenovo P2, Lenovo Tab3 A7 10

Güncel Turkcell Cihaz Kapmanyaları İçin TIKLAYINIZ 

Turkcell Cihaz Kampanyalari Vodafone Türkcell Türk Telekom Cihaz Kampanyaları 2020 Faturaya Ek

Türk Telekom Faturaya Ek Cihaz Kampanyası 2020

adlandırılan bu yeni kampanya kapsamında Türk Telekom’un detaylı önerilerle tanıttığı akıllı telefonlardan bir adedini alan müşterilere ikinci bir akıllı telefon satın alma fırsatı sunuluyor. İphone 11 serisinden iki telefon seçen kullananlara ise 384 TL’lik hususi indirim uygulanıyor.

“İkili Aygıt” kampanyası ile bir akıllı telefon satın alan Türk Telekom müşterilerinin sevdiklerine de ikinci bir akıllı telefonu asla beklemeden, avantajlı ödeme koşulları ve 24 ay taksitle satın alma imkânı sunuluyor.

Kampanya kapsamında Türk Telekom müşterileri, Türk Telekom’un aygıt portföyünde yer edinen Samsung, Apple, LG, HTC, Sony benzer biçimde aygıt yapımcılarına ilişik 4.5G uyumlu akıllı telefonlardan diledikleri iki adedini aynı anda satın alabilecek. Kullanıcılar, aygıtları yayılan tavsiye seçenekleri arasından ister tarifelerine ek, ister web paketli isterlerse de kendi taksitlerini kendilerinin belirleyebileceği taksit düzenleme sistemini belirleyerek alabilecekler.

Türk Telekom akıllı telefon kampanyaları içinde yer ini alan bu kampanya kapsamında her iki telefonunu da İphone X serisine ilişik aygıtlardan seçen kullananlara, telefonları 384 TL indirimle satın alma olanağı da sunuluyor. Samsung Galaxy S20 tercih edenler, ikinci telefonlarında Samsung Galaxy M31 , Samsung Galaxy NOTE 10  ve Samsung Galaxy M30S ; Samsung Galaxy NOTE 10 LİTE  tercih edenler, ikinci telefonlarında Samsung Galaxy A3  ve Samsung Galaxy A5 ; Samsung Galaxy A7 tercih edenler ise Samsung Galaxy A3 modelini 384 TL indirimle satın alabiliyor.

Güncel Turk Telekom Cihaz Kapmanyaları İçin TIKLAYINIZ 

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ