Vodafone Freezone dan Saçma Güzel Tarifeleri 2020

Vodafone Red tanımalerinin sonrasında Vodafone’un gençlik dünyası olan Freezone Saçma Güzel hayatına sizler ile eş güdümlü ismim atıyoruz.

Vodafone Freezone Saçma Güzel Tarifelesi
Vodafone Freezone Saçma Güzel Faturasız Tarifeleri
Üç büyük Gsm firmasından kabul edilen Vodafone, tüm operartörler arasından gençlere yönelik emek harcamaları en fazlaca olan şirket olarak biliniyor. Vodafone Freezone, Vodafone Red, Vodafone Uyumlu Tarifeler benzer biçimde bir fazlaca değişik alternatif sunabiliyor müşterilerine. Vodafone Freezone Saçma Güzel tanımalerine geçmeden evvelce sizlere Vodafone Freezone dünyasından konuşmak istiyoruz.

Freezone, Vodafone dünyasının gençlere yönelik tanıma ve paketlerinden meydana gelen ve hem faturalı hem de faturasız hatlara yönelik bir dijital platformdur diyebiliriz. Peki bu Vodafone Freezone dünyasının ayrıcalıkları nedir? Vodafone Freezone ile Yemeksepetinden %50’ye varan indirimler, ilk 3 ay Spotify Premium’da parasız üyelik, League of Legends ayrıcalıkları ve web avcıları ile 20GB’a kadar parasız web kazanma talihi fırsatları ile sizi bekliyor.

Freezone sloganı olan ”26 yaşın altındaysan en ideal fiyatlarla dilediğin benzer biçimde konuşup mesajlaş; bir de beyaz perdeden, yeme içmeye, giyimden eğlenceye bir fazlaca alanda indirim kazan! FreeZone fazlaca güzel, gelsene!” tam olarak FReezone kampanyalarını konu alıyor. 26 yaşın altındaysanız Freezone tam da size bakılırsa. Birçok markanın ayrıcalıklarının tadı ve genç olmanın tadı yaptığımız anketlere bakılırsa Vodafone ile çıkıyor. Zira Vodafone gençleri fazlaca iyi anlıyor.

Vodafone Freezone Saçma Güzel tanımalerinden faturasız olanları bugün sizler amacıyla derledik. Freezone Saçma Güzel Faturasız toplamda 4 tanımaden oluşuyor. Fakat bu paketlere azca ve öz tanımaler, baş karıştırmayan ücretler de diyebiliriz. Daha fazlaca ayrıntıyı www.vodafone.com.tr adresinden bulabilirsiniz. Gelin bu Freezone tariflerine beraber göz atalım.

1. Vodafone Freezone Saçma Güzel +4 Tarifesi

Vodafone Saçma Güzel faturasız tanımalerinden ilk tanımasi olan Saçma Güzel +4 tanımasinde toplamda 4GB interneti içeriyor.
4GB’ın 2GB‘ını seçeceğiniz Instagram, Youtube ya da Spotify programları üstünden kullanabiliyorsunuz.
Üstelik bu tanımade sınırsız Whatsapp Messenger’da ücretsiz bir şekilde size sunuluyor.
Saçma Güzel +4 tanımasi ile her yöne 750 dakika hakkı da hattınıza tariflenen dakika miktarı oluyor.
Size yayılan SMS miktarı ise her yöne 250 SMS olarak belirlenmiştir.
Vodafone Freezone Saçma Güzel +4 tanımasinin paket tutarı ise 22TL ‘dir.
Vodafone Freezone ile “4GB” web Kazan Kampanyası

2. Vodafone Vodafone Freezone Saçma Güzel 10 Tarifesi

Freezone Saçma Güzel tanımalerinden ikincisi olan Saçma Güzel 10 tanımasi hem içinde ne olduğu hem de fiyatıyla gençlerin gönlünü kazanıyor. Zira bu tanımade gençlere tam tamına 10 GB web sunuluyor hem de son aşama cüzi bir tutara!
Saçma Güzel 10 tanımasi ile size yayılan 10GB’tan 5GB’ı seçeceğiniz program paketlerinde harcayabiliyorsunuz yalnızca.
Sunulan program paketeleri ise şunlardır: Toplumsal Paket ( Instagram, Twitter ve Feysbuk) , Gamer Video Paketi ( Youtube) ve Müzik Paketi (Spotify). 5GB’ınızı bu paketlerden birisinde doyasıya harcayabiliyorsunuz.
İletişiminizi de düşünen Vodafone her yöne 750 Dakikayı da paketin mevzusuna dahil ediyor.
Saçma Güzel 10 paketinin bünyesinde yer edinen başka bir gençlerin ihityacı olan mevzu her yöne 250 SMS içeriyor.
Ek olarak sınırsız Whatsapp Messenger programsını da ücretsiz bir şekilde tüm Freezone’lulara sunuyor.
Paketin aylık tutarına ileriki olursak Vodafone Saçma Güzel 10 tanımasini Vodafone Freezone’lulara 35TL ‘ye sunuyor.
Vodafone’dan Parasız web Iyi mi Kazanırım?

3. Vodafone Freezone Saçma Güzel 14 Tarifesi

Vodafone Freezon’un bir başka Saçma Güzel tanımasi olan Saçma Güzel 14 tanımasi içinde ne olduğunun bolluğu ile internete doyuruyor. Vodafone Saçma Güzel 14 tanımasi ile toplamda 14 GB web hattınıza tanımlanıyor.
14GB internetten 7GB‘ını seçeceğiniz paketlerden birisinde kullanabiliyorsunuz. Örnek olarak toplumsal paketler tespit edilen instagram ya da Gamer Video paketinde tespit edilen Youtube’da 7 GB’ınızı istediğiniz benzer biçimde kullanabilirsiniz.
Bunun haricinde başka Saçma Güzel Tarifelerinde bulunmuş olduğu benzer biçimde 750 Dakika ve 250SMS de her yöne kullanmanız amacıyla sizin hattına paketiniz ile eş güdümlü tanımlanıyor.
Dediğimiz benzer biçimde Vodafone Saçma Güzel tanımalerinde hiçbir bütçede ayrımcılık yok. İşte bu Vodafone faturasız paketinde de Whatsapp Messenger ile mesajlaşmak sınırsız ve parasız.
Whatsapp mevzusu ile ilgili bir dipnot verecek olursak eğer Whatsapp üstünden gerçekleştireceğiniz görünümlü ve sesli aramaların parasız değil var ise paketinizden yok ise liralarınızdan düşeceğini belirtmek isteriz.
Vodafone bir başka Freezone Saçma Güzel tanımasi olan bu paketin fiyatını ise 43 TL olarak belirleyip abonelerine sunmuştur.
Vodafone Armağan Çarkı ile Süpriz Hediyeler Kazan

4. Vodafone Freezone Saçma Güzel +8 Tarifesi

Vodafone son tanımasi olan Saçma Güzel +8 Tarifesinde adından anlaşılacağı suretiyle toplamda 8GB internetten oluşuyor.
Saçma Güzel 8 tanımasinden 4GB ‘ı ise başka Saçma Güzel tanımalerinde bulunmuş olduğu benzer biçimde toplumsal, Gamer video ya da müzik paketlerinden birisinde kullanabiliyorsunuz.

750 Dakika ve 250 SMS gene bu Saçma Güzel paketi ile bilikte hattınıza tanımlanıyor.
Whatsapp Messenger bu Saçma Güzel tanımasinde de sınırsız olarak parasız sizlere yayılan bir imkandır.
Tüm Vodafone Saçma Güzel tanımalerini Vodafone Yanımda programsından hattınıza tanımlyabilir ve gene aynı bu programdan kalan kullanımlarınızı öğrenebilirsiniz.

Freezone Saçma Güzel paketlerinin yalnızca birini ayda bir kere hattınıza tanımlayabilirsiniz. Daha ideal tabirle iki Saçma Güzel tanımasini aynı ay hattınıza tanımlama imkanınız bulunmuyor.
Vodafone Saçma Güzel tanımalerin hattınıza yine tanımlanma zamanını ise 30 gün olarak belirlemiştir. 30 günün sonucunda otomatikman paketiniz yenilenmez.

Saçma Güzel 8 tanımasinin aylık tutarı ise 28 TL ‘dir.
Sizlere aktarabileceğimiz Vodafone Freezone Saçma Güzel Faturasız tanımaleri bu kadardı. Kısa bir zaman sonrasında Vodafone Freezone Saçma Güzel Faturalı tanımaleri ile karşınızda olacağız. Setiğiniz sizlere ideal Vodafone Freezone paketlerinin yanı sıra menümüzden Vodafone Parasız web kısmına göz atarak Vodafone’un güncel parasız web kampanyalarından da kazanma talihi yakalayabilirsiniz. Herhangi bir sorunuz amacıyla bizlere yorum bırakmanız kafi olacaktır.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours