Vodafondan Bedava İnternet Paketi Nasıl Kazanılır?

Vodafondan Bedava İnternet Paketi Nasıl Kazanılır?

Hazırlamış olduğumuz bu içerik ile eş güdümlü Vodafone Evde İnternet 4GB Iyi mi Kazanırım?, Güncel Vodafone Mobil İnternet Paketleri Nedir? ve Vodafone Red, Vodafone Yanımda Parasız İnternet Iyi mi Yapılır? sorularınızın cevap bulacağını umuyoruz.

Hazırlamış olduğumuz bu içerik ile eş güdümlü Vodafone Evde web 4GB Iyi mi Kazanırım?, Güncel Vodafone Mobil web Paketleri Nedir? ve Vodafone Red, Vodafone Yanımda Parasız web Iyi mi Yapılır? sorularınızın cevap bulacağını umuyoruz.

Ilk olarak sizlere hatırlatmalıyız ki, biz operatörlerin kampanyalarından yararlanmanıza destek olacak yazılar yapmaya yönelik meydana getirilen bir sayfayız. Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom (AVEA) web paketlerinin yanı sıra, yoğun isteğiniz üzerine Parasız Dakika bilgilendirme yazıları yapmaya başladık. Menüden bu yazılarımıza yetişme imkanınız bulunuyor. Vodafone dahil tüm operatörlerin parasız web içerikli yazılarımızı da inceleyerek tüm operatörlerde parasız internetinizi derhal mobil hattınıza tanımlayabilirsiniz.

Vodafone armağan web husussu ile ilgili sizler amacıyla bir fazlaca araştırma yaptık ve Vodafone’dan parasız, armağan web kazanmak amacıyla yapabileceğiniz bir fazlaca paket bulunduğunu farkettik. Biliyorsunuz ki ki en fazlaca parasız, armağan dağıtan operatörlerden olan Vodafone, müşterini mutlu etme husussu ile ilgili da son aşama başarıya ulaşmış. Bu incelememız ile Vodafone müşterleri bundan sonrasında internetsiz kalmayacak diyebiliriz. Günümüzde de en fazlaca ihtiyacın mobil web bulunduğunun bilincinde olan operatörler gerçekleştirdikleri kampanyaları da bu gereksinimler tarafında ayarlamaktadırlar.

Vodafone Parasız web internet kazanmak ücretsiz !

Biliyorsunuz ki ki Vodafone Evde web, Vodafone Red, Vodafone Yanımda Kampanyalarıyla müşterilerini memnun etmeye devam etmekte. İşte sizlere son aşama yararını olacağını düşündüğümüz Vodafone Red Mobil Faturalı ve Faturasız Parasız web Paketleri içinde ne olduğunun detaylarını Vodafone Yanımda web husussunu inceledigimiz makalelerimiz ile eş güdümlü bu yazımizda genek Vodafone Parasız web paketlerini eş güdümlü inceleyebiliriz.
1- Yükle Kazan ile 1GB Parasız web

Vodafone TL yükle kazan ile 1GB web Kazan!

Vodafone abonesiyseniz 40 Tl ve üstü yükleme yaparak 1 hafta geçerli 1GB web paketi Kazanabilirsiniz.
Yüklediğiniz 40 TL’yi ise öteki bir paket satın alabilmek amacıyla ya da öteki harcamalarınız amacıyla gene kullanabilirsiniz. Yüklediğiniz oran aynen size kalmış olur 1GB internetinizde size kar olur.
Mesela; güncel bir Vodafone kampanyası olan Vodafone Hoşgeldin 20GB parasız web iyi mi kazanırım? başlıklı yazımıza göz atıp, bilgileri öğrenebilirsiniz.

2- Parasız E-Fature ile 1GB Armağan cepinternet

Vodafone E-fatura ile bedava cep internet

Vodafone’dan iki basitlik aynı anda sizin hizmetine sunuluyor. E-Satmaca ya da SMS Satmaca yöntemine geride bıraktığımız tüm aboneler bundan sonrasında internetsiz kalmıyor. Vodafone 1 GB Parasız web Hediyesi kazanmak amacıyla yapmanız lüzumlu olanlar fazlaca kolay. EFATURA yazıp boşluk bırakın e-posta yazıp 7000′ e ücretsiz bir şekilde iletin. 15 Gün geçerli Armağan 1GB web paketiniz hattınıza tanımlansın.

Sayfamızda tespit edilen değişik Vodafone web yazıları ile internetinizi derhal paketinize ek tanımlayabilirsiniz. 3GB, 6GB, 5GB, 20GB internete kadar Armağan web kazanma şansını yakalayabilirsiniz.

Daha fazlaca güncel Vodafone Parasız web paketleri amacıyla menüden Vodafone Mobil web seksiyonuna göz atmanızı tavsiye ederiz. Böylece hem güncel web paketlerinden hem de kampanyalardan kolaylıkla haberdar olup, kendinize ideal sonsuz GB kazanabilirsiniz.


3- Vodafone Yanımda Uygulaması ile 250MB – 500MB Parasız web

Vodafone Benim Yanımda ile bedava armağan web kazan!

Vodafone yanımda uygulamasına giriş yaparak 250MB armağan internete haiz olabilirsiniz. Vodafone yanımda uygulamasına giriş yaptıktan sonrasında “Bana Ne Var” kısmına giriş yapın.
Ondan sonra Armağan çarkını çevirerek. 250MB Parasız web Paketine haiz olabilirsiniz.
Her hafta pazartesi günü itibari ile bu uygulamaya giriş yaparak, Çarkı Çevirin ve Parasız 500MB interneti cebinize yükleyin.

4- Vodafone Hattı Parasız 8 GB web Paketi

Vodafone ile 8GB parasız web Paketleri 2020

Super2GB > 3636’e sms atarak 8GB (2GB olarak güncellendi) interneti hattınıza alabilirsiniz. (Paketin bitim vakitsine azca bir zaman kala paketi iptal ediniz. İptal prosedürü yapmazsanız hattınızdan TL kesilerek paket yenilenecektir. Daha evvelce bu paketi kullanmış olan kullanıcılar gene aynı prosedürü yapmasınlar paket amacıyla ücret kesilecektir.)
Artık bu paket ile Vodafone parasız yalnızca “2GB” web sahibi olabilirsiniz.

5- Geleneksel Yükle Harca Kazan Kampanyası

Vodafone parasız web ne şekilde kazanılır

Geleneksel Yükle Harca Kazan Kampanyası başladı! Yükleme ve harcamalarınıza nazaran 500dakika ya da 1GB kazanma fırsatı sizi bekliyor.
Derhal BANANEVAR yazıp 4455’e parasız SMS iletin ya da Vodafone Yanımda uygulamasına yüzlerce dakika ve MB kazanma fırsatını kaçırmayın!
Mesela;Vodafone Freezone 2GB armağan web kampanyasına iyi mi katılırım? güncel bir parasız web kampanyasıdır.

6- Online Self Servis ya da Vodafone Yanımda uygulamasından TL yükle 1GB Armağan web Kazan

Vodafone çevrimiçi servis ya da vodafone yanımda ile parasız web!

Faturasızlara hususi Perşembe fırsatı!
Tek seferde gerçekleştireceğiniz TL yüklemelerinde, yükleme oranının 100 ile çarpımı kadar MB web 1 gün geçerli olarak armağan!
Mesela: Perşembe günü 20 TL yükleyerek 2000 MB doğrusu 2GB interneti 1 gün vakitsince kullanabilirsiniz.
Mesela; Vodafone Uyumlu Tarifeler, Talebe Paketleri şeklinde bir fazlaca güncel Vodafone tarifesine sayfamızdan detaylıca ulaşabilirsiniz.

Vodafone Ramazan Hususi 20GB web Kampanyası

Sitemizde tespit edilen değişik Vodafone armağan web ve dakika paketlerini de incelemeyi ihmal etmeyin. Informasyon alabilmek arzu ettiğiniz husus ile ilgili bizlere yorum yaparak ulaşabilir, aynı vakitte yorum yaparak bizlerden kampanyalara dair bilgilendirme amacıyla e-posta alarak kazanma şansınızı fazlalaştırabilirsiniz.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours