Vergi Borcu Taksitlendirme için Yeni Düzenleme: 60 Ay

İnsanların uzun bir süredir merak ve heyecan ile beklediği vergi borcu taksitlendirme düzenlemesi 60 ay olarak yeniden planlandı. Yıllar yıllar öncesinden kalan vergi borçlarını dahi tahsil etme yolunda somut adımlar atan devlet, bu anlamda insanlara birçok ciddi yenilik sunmaya başladı. Aslolan borçların eksiksiz bir şekilde tahsili olarak dikkat çekti. Devlet, artık geçmişten günümüze vergi borcu…


Vergi Borcu Taksitlendirme için Yeni Düzenleme: 60 Ay

İnsanların uzun bir süredir merak ve heyecan ile beklediği vergi borcu taksitlendirme düzenlemesi 60 ay olarak yeniden planlandı. Yıllar yıllar öncesinden kalan vergi borçlarını dahi tahsil etme yolunda somut adımlar atan devlet, bu anlamda insanlara birçok ciddi yenilik sunmaya başladı. Aslolan borçların eksiksiz bir şekilde tahsili olarak dikkat çekti.

Devlet, artık geçmişten günümüze vergi borcu olan kişilerin ödemelerini düzene sokmaları için yeni bir yapıya gidiyor. Normal şartlarda vergi borcu taksitlendirme konusunda bir kolaylık sağlanmıştı. 36 ay boyunca bir ay dolu, bir ay boş düzeni ciddi anlamda dikkat çekiyordu. Şimdi ise bu süreç çok daha esnek hale getirildi ve insanlara büyük imkanlar sunuldu.

Vergi Borcu Taksitlendirme Süresi 60 Ay Oldu

Vergiye Uyumlu Mükelleflerin Borçlarının Tecili Hakkında Kararı adı ile resmi şekilde düzenleme kısa süre önce yapıldı. Bundan böyle vergi borcunuz ne kadar eski olursa olsun. Mevcut tutar üzerinden tam 60 ay boyunca vergi borçlarınızı taksitlendirme imkanı resmen kabul edildi.

Vergi borçlarınız var ise en kısa zaman dilimi içerisinde vergi merkezlerine başvurunuz. Kısa süre içerisinde taksitlendirme işleminin ardından vergi borçlarınızı en uzun vadede rahat rahat kapatın.

Yerli Kripto Para NeX Satışa Çıkıyor
En Çok Kazanan Ünlüler ve Kazançları

ETİKETLER

BENZER İÇERİKLER


Yorum Yap