Vedop Sorgulama Ve Kontrol

Vedop Sorgulama Vedop Sorgulama Ve Kontrol

Vedop Sorgulama Ve Kontrol

VEDOP, gelir organizasyonunun bir robotizasyon girişimi olarak ortaya çıktı ve tüm değerlendirme değişimlerini bir PC iklimine taşımaya işaret etti. İlk olarak pilot girişim olarak hayata geçirilen Vedop GİB, yüksek başarı oranı nedeniyle yeni formlar kullanmaya başladı.

VEDOP NEDİR?

Vedop” değerlendirme işyerleri tam robotizasyon girişim ” temsil eder. Bu çerçevede, sorumlu işyerlerinde tamamlanan Borsalar web üzerinden mümkün olmalıdır. Her şey Borsalar en hızlı şekilde bitirilebilirken, zaman talihsizlikleri herhangi bir PC veya cep telefonu ile Borsalar yaparak öldürülür. Çerçeveye teşekkür ettiğinden beri, düzenleyici görevler öldürüldü ve faaliyetler tamamen mekanize edildi. Bu çerçeve, şarj işyerlerindeki çizgileri öldürdü, tıpkı hızlandığı gibi, verimlilik sağladı. Bu çerçeve aynı şekilde ” ülke çapında yaklaşık 1.200 değerlendirme işini internet üzerinden birleştiren bir çerçevedir.”Bu çerçeve nedeniyle, sorumlu işyerlerindeki Borsalar web iklimine taşındı ve vatandaşların geniş bir yelpazede bu çerçeveye şükran duyulabilir.

 

Ayrıca, diğer kamu kuruluşları bu çerçeveye ulaşabilir ve temel görevleri yerine getirebilir. Gelir organizasyonu VEDOP gelir organizasyonu, bu çerçeveyi şarj ederek vatandaşların değişimini teşvik etmek anlamına gelirken, son hedeflerden biri gündelik ekonomiyi kaydetmektir. Ücret Affirmation VEDOP Request gümrüklerde kapatılan ücret Sunumlarının Sorgu ile hesap hizmeti ile bir yere sahip çerçeveye taşınıp taşınmadığını görmek mümkündür. Bunun için, aynı şekilde bir ücret bildirimi vedop sorusu yapmanız gerekir.

 

Öte yandan, bu çerçeve ayrıca vatandaş arşivlerinin elektronik kroniklerini de veriyor. Bu çerçeve, gelir organizasyonunda kalan görevi üstlenir ve üretkenliği arttırır, tıpkı uzmanların ve kamu fonlarının benzer verilere ulaşmak için tipik bir veri organizasyonuna sahip olmasına izin verdiği gibi. VEDOP isteği vedop istek döngüsü esasen Ticaret sitesinin hizmeti aracılığıyla yardımcı olabilir.

 

Sorular, hizmetin çevrimiçi sitesindeki çevrimiçi Borsalar sekmesini kullanarak üretilebilir. Çerçevede bir soruşturma yapmak için, çevrimiçi Borsalar sekmesine dokunmanız ve açılan sayfadaki “noktadan noktaya artikülasyon durumu sorusu” segmentine tıklamanız gerekir. Bu onaylama isteği sayfasını açar.

 

Bu sayfada, duyuru numarasını gerekli alana girmek ve “soru” demek, etkinliği yürütmek için yeterlidir. Örneğin, vahiy numarası “343240EZ000500” olarak oluşturulduktan sonra, “soru” düğmesini sıkarak onaylama durumu ile ilgili veriler elde edilebilir. Bu bölümde, vahiyin durumu, çerçeveye taşınma durumu, AZO Eyaleti ve verim kronik sayısı ile ilgili sorular yapılabilir. AZO durumu: vahiyin AZO çerçevesine taşınıp taşınmadığı hakkında veri verir.

 

Verim kronik sayı kontrolü: sorgulanacak olumlamanın verim kronik sayısını gösterir. ETGB: bu, e-posta ve hızlı yük taşıyıcıları, örneğin yöneticiler, Ticarette Elektronik olarak verilen bir iddiadır. Ayrıca, elektronik iş kapsamı içinde kayıtlı affirmations durumuna ilişkin soruşturma bağlantı yoluyla ulaşılabilir ” yeni hızlı navlun ifadeleri bitmiş.”Duyuru talebi, sunumun son durumu da vahiy durumu ekranında yer almaktadır.

 

Bu döngü aynı şekilde vatandaşların gümrük ve gümrük taleplerinin sonuçlarını verme konusunda hayatlarını teşvik eder. Sunular açık bir tarihe ulaşır ve iddialar bu tarih aralıklarında verilmelidir. Bunu vermesi gereken kişilerin çapraz sınav çerçevesine girmesi ve ifadenin kayıtta olup olmadığını kontrol etmesi önemlidir. Sunum isteği için çeşitli web hedeflerinde birleşimler vardır. Bu bağlantılar aynı şekilde, değişim yapması gereken kişileri doğrudan hizmetin istek sayfasına yönlendirir.

 

Yeni vedop sitesi, gelir organizasyonunun “Akıllı değerlendirme Ofisi” olarak belirlendiğinde, yani (IVD) algılanmalıdır. Yeni vedop çerçevesine Prolog için https://ivd.gib.gov.tr Adres kullanılmalıdır. Burada, bir değişim yapmak için çerçeveye giriş yapmalısınız. Bu çerçeve e-devlet aracılığıyla elde edilebilir. C ayırt edici kanıt numarası/değerlendirme Kimlik Numarası / müşteri kodu da girilebilir.

 

Bu sitede, vatandaşla ilgili kesin veriler gibi, soruşturma yapılabileceği gibi farklı taksitler de yapılabilir. E-E Kayıt Kontrol-şarj plakası isteği Gümrük iddiası Bağlılık ve yükümlülük durumu mektubu ÖTV 2A taksit ahit göre yabancılar KİMLİK numarası talep Gider Vergisi KİMLİK numarası bu sitede yapılabilir şifreleri olmadan taksit Hızlı onay için tanınan kanıt sayıda şarj halinde vatandaşların istek Soruşturma ıssız Re ‘isteği onay talep bırakmak mümkün olmalıdır: bu soruyu ve onay yararları şunlardır :

 

Motoru araç şarj Ödeyerek Arşiv numarası ile taksit trafik cezaları Cep telefonu şarj taksit Visa Önemli Kağıt Taksitli Sürücü İzin belgesi Başvuru Adresi yasal giderler istek ve Gözden Geçirme Kaynağı bilinmeyen terk giderleri yabancı plaka Numarası ile Taksitli MTV ve TCK Tarafından taksit Taksit Ortak Vize Masrafları tapu şarj Taksit KİMLİK Kartı Gideri Taksit Önemli Kağıt Sürücü İzin belgesi Ücret C. Taksit Taksit Bedeli Ödeme yükümlülüğü taksit Kabul etti. Bu faaliyetlere rağmen, yeni çerçeve;

 

Vatandaş borsaları Taksit yükümlülüğü borsaları değerlendirme borsaları vahiy borsaları da aynı şekilde yapılabilir. Bu çerçevede, sorumlu işyerlerinde tamamlanan Borsalar web üzerinden mümkün olmalıdır. Bu çerçeveden dolayı, sorumlu işyerlerindeki Borsalar web iklimine taşındı ve bu çerçeveye çok çeşitli vatandaş soruları şükran duyulabilir.

 

Onaylama numarası “343240EZ000500” olarak oluşturulduktan sonra, sunum durumu ile ilgili veriler “soru” düğmesine sıkılarak elde edilebilir. Bu bölümde, vahiyin durumu, çerçeveye taşınma durumu, AZO Eyaleti ve verim kronik sayısı ile ilgili sorular yapılabilir. Burada, bir değişim yapmak için çerçeveye giriş yapmalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir