Vatan Kredi Sorgulama

Vatan Kredi Sorgulama Ekonomst.kim Vatan Kredi Sorgulama

Her geçen gün yeni özellikli cep telefonlarının piyasa çıkması, eskiyen telefonun değiştirilmek istenmesi gibi bir çok nedenlerden dolayı, cep telefonu alma ihtiyacı ortaya çıkabilir. Kredi kartı ile alınmak istendiğinde yasal olarak cep telefonlarına, kredi kartı taksitlendirilmesi yapılmamaktadır. Vatan Bilgisayar ve Fibabanka anlaşması sayesinde Vatan kredi imkanı sunulmaktadır.

Vatan telefon kredisi, 12 ay taksitle sunulmaktadır. Cep telefonu kredisi başvurusu yapabilmek için SMS göndermeniz gereklidir. SMS bölümüne VATAN yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra TC kimlik numaranızı yazarak, 3422 SMS hattına göndermeniz,
başvurusu için yeterli olacaktır. SMS başvurusuna olumlu dönüş olduktan sonra size en yakın Vatan Bilgisayar şubesine giderek, cep telefonunuzu seçebilirsiniz. Ardından, Vatan Bilgisayar şubesinde bulunan kredi sorumlusu ile birlikte gerekli işlemleri tamamlayarak cep telefonunuzu alabilirsiniz. En az 3 taksit yapılırken en fazla 12 taksit imkanı sunulmaktadır.

Cep telefonu ile yaptığınız başvuruya dönüş yapılmadı ise Vatan kredi sorgulama işlemi için yine şubeye gidebilirsiniz. Daha önceden hiçbir banka ile çalışmamış iseniz, doğal olarak cep telefonunuz bankalarda kayıtlı değil ise dönüş olmayabilir. Olumsuz dönüşün olmasının temel nedeni ise de kredi notunuzun düşük olmasıdır.

Vatan Bilgisayar kredi imkanı ile tüketicilere taksitli telefon imkanı sunmaktadır. Kredinizin olumlu yada olumsuz olması tamamen sizin kredi siciliniz ile ilgili bir durumdur. Vatan cep telefonu kredisine başvuru yaptım fakat dönüş olmadı gibi sorular tarafımıza gelmektedir. Bunun nedenleri arasın da bahsetmiş olduğum gibi ya cep telefonunuz bankacılık sistemlerinde kayıtlı değildir yada daha önce bankalarla yaptığınız çalışmalar neticesinde olumsuz bir siciliniz vardır.

Taksitli cep telefonu kredisi 3500 TL üzeri cihazlar için geçerlidir. Sigorta bedeli yansıtılabilmektedir. Banka yapılan başvuruları özgürce değerlendirme hakkına sahip olduğu gibi kampanya koşullarını ve şartlarını da değiştirme hakkını kendinde saklı tutmaktadır. Kampanya ile alınacak olan kredi, kredili mevduat hesabı açılması durumunda geçerli olmaktadır. Onaylanan bir kredi için ek belge veya kefil istenebilmektedir. Faiz oranları değişen finansal koşullar çerçevesinde değişiklik gösterebilir.

Vatan cep telefonu kredisi hakkında ayrıntılı bilgi almak için en yakın Vatan Bilgisayar şubesine gidebilir veya Fibabanka şubelerinden kredi hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir