vakıfbank Kredi 2

Vakıfbank Sonbahar Kredi Kampanyası

Vakıfbank Sonbahar Kredi Kampanyası

Türkiye’nin büyük bankaları arasında yer alan Vakıfbank sizler için birçok kampanya düzenlemektedir. Bu kampanyalar özellikle ihtiyaçlarınızı gidermeye dayalı kampanyalardır. Vakıfbank’ın yaptığı kampanyalardan biride Vakıfbank sonbahar kredisidir. Bu kredi hakkında bilgi verecek olursak; 48 ay gibi uzun vadede ödeme yapmanızı sağlayan bir kredidir. Böylelikle sizlere de ödeme kolaylığı sağlamış oluyoruz. Aynı zamanda düşük faiz oranları ile de diğer bankalara göre daha avantajlı kredi imkânları sunuyoruz. Sonbahar kredisinde 48 ay vade ile 1.23 faiz oranı uygulanmaktadır. Peki, sonbahar kredisine nasıl başvurabilirsiniz? Vakıfbank sonbahar kredisine direk şubelerimizden giderek ya da sms yoluyla da başvurabilirsiniz. Sms yoluyla başvurmak isterseniz eğer; TC kimlik numaranızı yazarak boşluk bırakıp aylık gelirinizi yazarak 5724’e gönderebilirsiniz.

Çalışma arkadaşlarımız sizlerin bu başvurusunu değerlendirmeye alıp en kısa sürede kredi başvuru sonucunuzu size bildireceklerdir. Diğer bir başvuru yolu ise Vakıfbank müşteri hizmetlerimizi arayarak da sonbahar kredisi hakkında gerekli bilgiyi alabilir, başvurunuzu yapabilirsiniz. Her kredi türünde olduğu gibi sonbahar kredi kampanyası içerisinde de maksimum kredi çekim tutarları bulunmakta. Maksimum oran üzerinden alınan kredi tutarlarında vade ve faiz oranlarında değişiklikler meydana gelebilmektedir. Vakıfbank sonbahar kredisini kamu personelleri, emekliler, işçiler düzenli bir şekil bir kuruma bağlı ya da kuruma bağlı olmasa da resmi, gerçek bir iş yerinde çalışan tüm kişiler faydalanabilirler. Vakıfbank müşterinin kredi talebi sırasında gerekli araştırmaları yaptıktan sonra başvurunuzu aylık gelir düzenlemenize göre değerlendirerek kabul etmeyebilir.

Bu durumda kredinin geri ödemesinin aylık gelir düzeyinizi aştığı gibi durumlarda gözlenir. Vakıfbank bu tarz sıkıntılarının yaşanmaması için kredi başvurunuz sırasında yanınızda bir kefil ile birlikte bu kredi başvurusunu gerçekleştirmenizi istemektedir. Böylelikle hem sizin için hem de banka için ödemede herhangi bir sıkıntı yaşanmamış olur. Vakıfbank bankacılık prensibi olarak sizlerin güvenilir ve kolay bankacılık işlemleri yapmanız için kampanyalar düzenlemekte, krediler oluşturmaktadır. Devlet destekli bir banka olmasından dolayı kredi notunun kredi çekimler üzerinde oldukça derin etkiler meydana getirdiğini hatırlatmak istiyoruz. En ufak bir kredi gecikmesi yada ödeme durumundaki aksaklıklar kişinin geleceğine büyük oranda etki ettiğini hatırlatmak istiyoruz.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours