Vakıfbank Kobilerde Şimdi Al 2021’de Öde Kampanyası

Vakıfbank Kobilerde Şimdi Al 2018’De Öde Kampanyası 1 Vakıfbank Kobilerde Şimdi Al 2021’De Öde Kampanyası

Vakıfbank Kobilerde Şimdi Al 2021’de Öde Kampanyası

Vakıfbank Kobilerde Şimdi Al 2018’De Öde Kampanyası 1 Vakıfbank Kobilerde Şimdi Al 2021’De Öde Kampanyası

Kobi nedir? Kobi; minik ve orta büyüklükteki işletmeleri bankacılıkta Kobi olarak adlandırılmakta. Ufak olarak adlandırılan bu işletmelerin sayısı ülke içinde oldukça çok bulunduğunu ve ülke ekonomisine en büyük katkıyı elde eden bölümlerden birisi bulunduğunu söyleyebiliriz. Her alanda gelişme sağlamak isteyen bu işletmeler, belirli dönem içinde maddi açıdan destek arama ihtiyacına girerler. Bu aşamada devreye giren bankalar, sunmuş oldukları KOBİ kredileri ile işletmelerin en büyük destekçileri konumunda yer almaktalar. Bu işlemelerin ekonomik açıda büyümesine katkı sağlamak için pek oldukça banka kredi sunmaktadır. Fakat bir çok banka da bu Kobi kredilerinin faiz oranları yüksek olup vadeleri kısadır. Vakıfbank ise bu mevzuda Kobilere destek için Vakıfbank Kobilerde şimdi al 2021’de öde kampanyası başlatmıştır. Bu kampanya ile Kobilere düşük faizlerle 2021 de ödeme fırsatları sunmaktadır. Vakıfbank Kobilere destek için öteki bankalardan değişik olarak bu şekilde bir kampanya başlatmıştır. Peki ya bu kampanyanın bilgileri nedir?

Vakıfbank Kobilerde Şimdi Al 2018’De Öde Kampanyası 2 Vakıfbank Kobilerde Şimdi Al 2021’De Öde Kampanyası

Vakıfbank Kobilerde şimdi al 2021’ de öde kampanyası; 36 aya varan vadelerle uygun faiz oranları ile Kobilere destek olmayı amaçlamıştır. Bu kredi siz Kobilerimize 100.000 TL’ ye kadar kredi açma imkanı veriyor. Aynı süre da Vakıfbank siz Kobilerimize uygun ödeme şartları sunabilmek için iki değişik türde ödeme seçeneği sunuyor. Bunlardan ilki; aylık ödeme şeklinde ya da isteğe bağlı olarak üç aylık ödemeler şeklinde olmaktadır. Öteki ödeme seçeneğiniz ise dört ay ödeme yapmadan kredinizin ödemesine başlayabilirsiniz.  Ek olarak Vakıfbank gene siz Kobilerimize başka fırsatlar da sunuyor. Ek kartınız ile yaptığınız harcamalarınızda da sizlere ek olarak indirimler sağlıyor.

Vakıfbank Kobilerde Şimdi Al 2018’De Öde Kampanyası 3 Vakıfbank Kobilerde Şimdi Al 2021’De Öde Kampanyası

Vakıfbank Kobilerde şimdi al 2021’de öde kapmayasına müracaat işlemleri için isterseniz direk size en yakın şubemize giderek personellerimizden data alabilir, müracaat işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Ya da öteki bir müracaat seçeneği olarak cep bankacılığını da kullanabilirsiniz. Satın alan hizmetlerimizi tuşlayarak da bu kampanya hakkında ki sorularınızı alan kişi temsilcimize yöneltebilirsiniz. Ek olarak web bankacılığı üstünden de Kobi kampanyamız hakkında data alabilir ya da müracaat işlemlerinizi web üstünden de gerçekleştirebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir