Vakıfbank Kobilerde Şimdi Al 2018’de Öde Kampanyası 1

Vakıfbank Kobilerde Şimdi Al 2018’de Öde Kampanyası

Vakıfbank Kobilerde Şimdi Al 2018’de Öde Kampanyası

Kobi nedir? Kobi; küçük ve orta büyüklükteki işletmeleri bankacılıkta Kobi olarak adlandırılmakta. Küçük olarak adlandırılan bu işletmelerin sayısı ülke içerisinde oldukça fazla olduğunu ve ülke ekonomisine en büyük katkıyı sağlayan bölümlerden birisi olduğunu söyleyebiliriz. Her alanda gelişme sağlamak isteyen bu işletmeler, belirli dönem içerisinde maddi açıdan destek arama ihtiyacına girerler. Bu aşamada devreye giren bankalar, sunmuş oldukları KOBİ kredileri ile işletmelerin en büyük destekçileri konumunda yer almaktalar. Bu işlemelerin ekonomik açıda büyümesine katkı sağlamak için pek çok banka kredi sunmaktadır. Fakat çoğu banka da bu Kobi kredilerinin faiz oranları yüksek olup vadeleri kısadır. Vakıfbank ise bu konuda Kobilere destek için Vakıfbank Kobilerde şimdi al 2018’de öde kampanyası başlatmıştır. Bu kampanya ile Kobilere düşük faizlerle 2018 de ödeme fırsatları sunmaktadır. Vakıfbank Kobilere destek için diğer bankalardan farklı olarak bu şekilde bir kampanya başlatmıştır. Peki ya bu kampanyanın detayları nelerdir?

Vakıfbank Kobilerde şimdi al 2018’ de öde kampanyası; 36 aya varan vadelerle uygun faiz oranları ile Kobilere destek olmayı amaçlamıştır. Bu kredi siz Kobilerimize 100.000 TL’ ye kadar kredi açma imkanı veriyor. Aynı zaman da Vakıfbank siz Kobilerimize uygun ödeme şartları sunabilmek için iki farklı türde ödeme seçeneği sunuyor. Bunlardan ilki; aylık ödeme şeklinde ya da isteğe bağlı olarak üç aylık ödemeler şeklinde olmaktadır. Diğer ödeme seçeneğiniz ise dört ay ödeme yapmadan kredinizin ödemesine başlayabilirsiniz.  Ayrıca Vakıfbank gene siz Kobilerimize başka fırsatlar da sunuyor. Ek kartınız ile yaptığınız harcamalarınızda da sizlere ek olarak indirimler sağlıyor.

Vakıfbank Kobilerde şimdi al 2018’de öde kapmayasına başvuru işlemleri için isterseniz direk size en yakın şubemize giderek personellerimizden bilgi alabilir, başvuru işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Ya da diğer bir başvuru seçeneği olarak cep bankacılığını da kullanabilirsiniz. Müşteri hizmetlerimizi tuşlayarak da bu kampanya hakkında ki sorularınızı müşteri temsilcimize yöneltebilirsiniz. Ayrıca internet bankacılığı üzerinden de Kobi kampanyamız hakkında bilgi alabilir ya da başvuru işlemlerinizi internet üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours