Üretici Faizsiz Kredi {Nasıl} Alır?

uretici faizsiz kredi nasil alir 62d84101016f0

Üreticiye faizsiz kredi {nasıl} alınır? Üreticiye kredi başvurusu yapmak için şartlar nedir? Üretici faizsiz kredi kimler alabilir? Yazımızda sizlere bu kredi hakkında sizlere bilgiler vereceğiz. Üreticilere Faizsiz Kredi 2020 senesinde da devlet destekli olarak verilmeye devam edecektir. Yeni iş oluşturmak isteyenlere devlet destek vermek için bağışlama kredi kampanyaları başlatmıştır. Sizde devlet destekli 50.000 TL’ye kadar bağışlama destek kredisi ve faizsiz kredi almak istiyorsanız KOSGEB’e müracaat yapmanız gerekmektedir. Üreticilere ve girişimcilere devlet bağışlama destek kredisi verirken bununla birlikte faizsiz kredi de vermektedir. Geri ödemesiz olarak alınacak kredilerde bir iş kurmanız ve bu iş için iyi bir iş planı oluşturmanız gerekmektedir. Oluşturmak istediğiniz yada kurduğunuz işin iyi bir iş olması basite kaçmamanız gerekmektedir. Rahat işler dediğimiz market, berber ve benzeri işlere KOSGEB bağışlama kredi vermemektedir. Yalnız bu işi yapacaksanız bankadan faizsiz kredi alabilirsiniz.  Şimdi sizlere KOSGEB üreticilere faizsiz kredi 2020 hakkında bilgiler vereceğiz.
KOSGEB Üretici Kredisi Müracaat Şartları KOSGEB kredisi almak için bir ekip şartlar vardır ve bu şartlara uygun bir {müşteri} olmanız gerekmektedir. KOSGEB kredisinde bağışlama olsun faizsiz kredi olsun şartlara uygun olan kişiler alabilmektedir. Yeni iş oluşturmak isteyen yada iş yerlerini büyütmek isteyen girişimciler ve üreticiler KOSGEB tarafınca verilen krediyi almak için KOSGEB Girişimcilik sertifikası alması gerekmektedir. Belirli bir eğitimin arkasından verilen bu sertifika yardımıyla destek kredilerine müracaat yapabilirsiniz.Daha önceleri 72 saat verilen bu eğitim 32 saat olarak verilmektedir. Bu eğitimi başarı ile tamamlarsanız KOSGEB bağışlama kredi ve KOSGEB faizsiz kredi başvurusu yapabilirsiniz. Eğer sınavda başarısız olursanız tekrardan bu hakkı kazanıyor ve tekrardan eğitim alıp sınavlara katılabiliyorsunuz. Her sınava girmek için 32 saatlik eğitimi almak mecburidir.OKU  Müjdeyi Aile Bakanlığı verdi! Yardım Parası Veriliyor
KOSGEB Kredi ŞartlarıKOSGEB başarıya ulaşmış olduktan sonrasında kredi başvurusu için bazı şartlar sunmuştur. Sizde bu şartlara uyarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Şartlar şunlardır.KOSGEB veri tabanına kayıt olmanız gerekir.Bölgenizdeki KOSGEB hibesi için yetkilendirilmiş Hizmet Müdürlüğüne kayıt olmanız gerekmektedir.Girişimcilik sertifika eğitiminde başarıya ulaşmış olmak ve sertifikayı almak gereklidir.İş projenizin hazır olması gereklidir.Bu şartlara uygunsanız kolayca KOSGEB faizsiz kredi başvurusu yapabilirsiniz.Üreticilere Faizsiz Kredi 2020KOSGEB’in verdiği 50 bin bağışlama kredi çoğu zaman yen iş oluşturmak isteyenlere verilen destek kredisidir. Eğer 50 bin üstünde kredi isterseniz 100 bin TL daha faizsiz kredi alabiliyorsunuz. Bu sunulan faizsiz krediye başvurmak da fazlaca kolaydır. Devlet destekli verilen 100 bin faizsiz kredi üreticilere hususi olarak faizsiz verilmektedir. Müessese giderleri ve makine şeklinde alımlarınızı bu krediyi alarak yapabilirsiniz. Bu kredi devlet destekli faizsiz kredi olarak da bilinmektedir.Bu krediden yararlanmanız için güzel bir üretim alanınız olması gerekir. Eğer ilk olarak bağışlama destek aldıysanız bu krediyi almanız daha da kolay olacaktır. Yalnız KOSGEB direk olarak faizsiz kredi başvurularını detaylı inceleyip negatif sonuçlandırabilir. Eğer elinizde bir girişimci sertifikası var ise bu bağışlama ve faizsiz kredileri almanız için bir engel olmayacaktır.100 Bin TL Faizsiz Kredi Şartları Nedir?Devlet destekli 100 bin TL faizsiz krediyi Ziraat Bankası ortaklığında verilmektedir. Kredi başvurusunda bulunduğunuzda bankanın politikalarına bakılırsa değerlendirme yapılmaktadır. Krediniz onaylandığında ise paranızı Ziraat Bankasından almanız gerekmektedir. Bu kredinin son müracaat zamanı 31 Aralık 2020’dir. Kredi notunuz ve kredi sicilinize bakılacaktır. Bu krediye başvuracak olanlar için lüzumlu evraklar şunlardır.Kimlikİpotek BelgeleriÇKS BelgeleriSon 3 senelik bilançoBu evraklar ile başvurunuzu yapabilirsiniz. Kredi onayı aldığınızda sizin cep telefonundan yazışma sağlanacaktır.OKU  SGK’dan Talep Edin ve Toplu Para Olun!
Etiketlerüreticiye kredi