Twitter Mavi Tik Nasıl Alınır?

Twitter Resmi Twitter Mavi Tik Nasıl Alınır?

Twitter Mavi Tik Nasıl Alınır?

Twitter mavi kene veya başka bir deyişle Twitter mavi rozeti, kullanıcıların ilgisini çekebilecek hesabın resmi ve orijinal bir hesap olduğunu ve insanlık için daha değerli bir hesap olduğunu gösterir. Rozet veya mavi tik profilinin yanında, adınız hesap adının yanında bulunur. Twitter’daki tema rengi veya tema özelleştirmeleri ne olursa olsun, mavi tik her zaman aynı renktedir ve konumu her zaman açıktır. Öte yandan, başka bir yerde bir rozet profil fotoğrafı veya başlık fotoğrafı gösteren hesaplar onaylanmış hesaplar değildir, ancak bunu kullananların adlarının yanında onay işareti yoktur. Kısacası, Mavi keneler Twitter tarafından yerleştirilmelidir.

 

Buna ek olarak, rozeti profil fotoğraflarının, arka plan fotoğraflarının bir parçası olarak kullanan veya her durumda Twitter tarafından onaylandığını ima eden hesaplar askıya alınabilir veya tamamen kapatılabilir. Twitter mavi Tic iyi alınır mı? Twitter sosyal medya platformunda mavi bir onay işareti almak için yapmanız gereken eylemler var, buna bir göz atalım.

1-hesapta bir faktör olmak Twitter’da mavi tikler elde etmenin yollarından biri hesapta bir faktör olmaktır. Paylaşımlar, beğeniler ve gündemi takip etmek önemlidir. Diğer kullanıcılar tarafından RT almak oldukça önemlidir, ancak tam olarak değil.

2-profil resmi Twitter profil resmi çok önemlidir. Operasyon burada; kapak fotoğrafınız, profil fotoğrafınız, biyografiniz blogunuzun veya web sitenizin ayrıntılarını doğru bir şekilde girin. Öte yandan, doğrulanmış telefon numarasını ve e-posta adresini bağlayın. Buna ek olarak, doğum gününüzün zamanı da çok önemlidir, bu nedenle ayrıntıları doğru girdiğinizden emin olun. Bir instagram hesabınız varsa, eklediğinizden emin olun. Tweet gizlilik ayarlarınızı herkese açık olacak şekilde düzenleyin.

3-Twitter’da bilinmek ve etkileşim kurmak etkileşim çok önemlidir, gündemi takip etmek paylaştığınız yayınlarla etkileşim kurmak Twitter için neredeyse bir kriterdir. Bunlara dikkat etmek, mavi tikler elde etmede büyük rol oynar. Twitter’ın mavi bir onay işareti alma kriterleri, Twitter’ın neyi önemsediğini görelim.

 

1-İlk olarak, doğrulanmış bir telefon numarası olmalıdır. Akıllı telefonunuzun menüsünden Twitter uygulamasına giriş yapın. Sol üst köşedeki profil resminize tıklayın. Alttaki Ayarlar bölümüne tıklayın. Buradan, üstteki hesap düğmesini tıklayın. Telefona tıklayın ve telefon numaranızı girin. Twitter’a gelen bir SMS mesajından kodu girerek telefon numaranızı doğrulayın.

 

2-Twitter profilinizde biyografi bölümünüzü doldurmuş olmalısınız. TV, Gazetecilik, medya hükümeti, siyaset, Müzik, TV dizileri ve filmler moda ve spor iş ve diğer popüler ilgi alanları. Not: bu tür hesaplar daha etkilidir.

3-doğrulanmış bir e-posta adresi gereklidir. Telefonunuzun menüsünden Twitter’a giriş yapın. Sol üst bölümdeki profil resminize tıklayın. Alttaki Ayarlar bölümüne girin, aşağıdaki seçeneklerden Hesap’ı seçin. Buradan, e-posta konumunu girin ve e-posta adresinizi girin. E-posta adresinizi e-posta adresinize gönderilen bağlantı veya kodla doğrulayın.

4-geçerli bir profil fotoğrafınız olmalıdır.

5-Bir internet sayfası veya blog sitesi gereklidir.

6-doğru zaman gizli olarak ayarlanabilir, ancak yine de açık hale getirirsiniz.

7.it gönderdiğiniz tweet’lerin herkese açık olması çok önemlidir. Twitter blue tic iyi mi?

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir