Twitter Mavi Tik nasıl Alınır

Twitter Mavi Tik nasıl Alınır?

Twitter mavi kene yada başka bir deyişle Twitter mavi rozeti, kullananların ilgisini çekebilecek hesabın resmi ve orijinal bir hesap bulunduğunu ve insanlık için daha kıymetli bir hesap bulunduğunu gösterir. Rozet yada mavi tik profilinin yanında, adınız hesap adının yanında bulunur. Twitter’daki tema rengi yada tema özelleştirmeleri ne olursa olsun, mavi tik sürekli aynı renktedir ve konumu sürekli açıktır. Öte taraftan, başka bir yerde bir rozet profil fotoğrafı yada başlık fotoğrafı gösteren hesaplar onaylanmış hesaplar değildir, bir tek bunu kullananların adlarının yanında onay işareti yoktur. Kısacası, Mavi keneler Twitter tarafınca yerleştirilmelidir.

 

Buna ek olarak, rozeti profil fotoğraflarının, arka plan fotoğraflarının bir parçası olarak kullanan yada her durumda Twitter tarafınca onaylandığını ima eden hesaplar askıya alınabilir yada tamamen kapatılabilir. Twitter mavi Tic iyi alınır mı? Twitter toplumsal medya platformunda mavi bir onay işareti almak için yapmanız gereksinim duyulan eylemler var, buna bir göz atalım.

1-hesapta bir unsur olmak Twitter’da mavi tikler elde etmenin yollarından biri hesapta bir unsur olmaktır. Paylaşımlar, beğeniler ve gündemi seyretmek önemlidir. Diğeri kullanıcılar tarafınca RT almak oldukça önemlidir, bir tek tam olarak değil.

2-profil resmi Twitter profil resmi fazlaca önemlidir. Operasyon burada; kapak fotoğrafınız, profil fotoğrafınız, biyografiniz blogunuzun yada web sitenizin ayrıntılarını doğru bir halde girin. Öte taraftan, doğrulanmış telefon numarasını ve e-posta adresini bağlayın. Buna ek olarak, doğum gününüzün zamanı da fazlaca önemlidir, bu yüzden ayrıntıları doğru girdiğinizden güvenli olun. Bir instagram hesabınız var ise, eklediğinizden güvenli olun. Tweet gizlilik ayarlarınızı her insana açık olacak şekilde düzenleyin.

3-Twitter’da bilinmek ve etkileşim oluşturmak etkileşim fazlaca önemlidir, gündemi seyretmek paylaştığınız yayınlarla etkileşim oluşturmak Twitter için neredeyse bir kriterdir. Bunlara dikkat etmek, mavi tikler elde etmede büyük rol oynar. Twitter’ın mavi bir onay işareti alma kriterleri, Twitter’ın neyi önemsediğini görelim.

 

1-İlk olarak, doğrulanmış bir telefon numarası olmalıdır. Akıllı telefonunuzun menüsünden Twitter uygulamasına giriş yapın. Sol üst köşedeki profil resminize tıklayın. Alttaki Ayarlar kısmına tıklayın. Buradan, üstteki hesap düğmesini tıklayın. Telefona tıklayın ve telefon numaranızı girin. Twitter’a gelen bir SMS mesajından kodu girerek telefon numaranızı doğrulayın.

 

2-Twitter profilinizde yaşam öyküsü bölümünüzü doldurmuş olmalısınız. TV, Gazetecilik, medya hükümeti, siyaset, Müzik, TV dizileri ve filmler moda ve spor iş ve diğeri popüler ilgi alanları. Not: bu tür hesaplar daha etkilidir.

3-doğrulanmış bir e-posta adresi gereklidir. Telefonunuzun menüsünden Twitter’a giriş yapın. Sol üst bölümdeki profil resminize tıklayın. Alttaki Ayarlar kısmına girin, aşağıdaki seçeneklerden Hesap’ı seçin. Buradan, e-posta konumunu girin ve e-posta adresinizi girin. E-posta adresinizi e-posta adresinize gönderilen bağlantı yada kodla doğrulayın.

4-geçerli bir profil fotoğrafınız olmalıdır.

5-Bir web sayfası yada blog sitesi gereklidir.

6-doğru süre gizli saklı saklı saklı saklı olarak ayarlanabilir, bir tek gene de açık hale getirirsiniz.

7.it gönderdiğiniz tweet’lerin her insana açık olması fazlaca önemlidir. Twitter blue tic nasıl?