Türkiye’nin En Zengin İş Adamları Açıklandı

İnsanların merak ile araştırdıkları seçeneklerden birisi olan Türkiye’nin en zengin iş adamları listesi Forbes tarafından açıklandı. Türkiye, ekonomi olarak kısa süre içerisinde en çok büyüyen ülkelerden birisi olarak dikkatleri çekiyor. Dolayısı ile tam da bu noktada zenginler listesi, herkes tarafından heyecan ile merak ediliyor. Forbes, bu anlamda dünya genelinde en güvenilir kaynaklardan birisi olarak dikkatleri…


Türkiye’nin En Zengin İş Adamları Açıklandı

İnsanların merak ile araştırdıkları seçeneklerden birisi olan Türkiye’nin en zengin iş adamları listesi Forbes tarafından açıklandı. Türkiye, ekonomi olarak kısa süre içerisinde en çok büyüyen ülkelerden birisi olarak dikkatleri çekiyor. Dolayısı ile tam da bu noktada zenginler listesi, herkes tarafından heyecan ile merak ediliyor.

Forbes, bu anlamda dünya genelinde en güvenilir kaynaklardan birisi olarak dikkatleri çekiyor. Bizde bizzat Forbes şirketinin yayınladığı verileri sizlere sunma yoluna gidiyoruz. Türkiye’nin en zengin 100 insanı olarak da bu listeyi düşünebilirsiniz.

Türkiye’nin En Zengin İş Adamları Listesi

Murat Ülker, aslında gündemin biraz gerisinde duran ancak girişimleri ile birlikte ciddi anlamda fark yaratan bir isim. Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkanı olan Ülker, listemiz içerisinde en zengin isim olarak dikkatleri çekti. Bunun dışında liste içerisinde birçok zengin isim var. Ferit Şahenk, yine Doğuş Grubu ile birlikte en çok ön plana çıkan isimlerden birisi olarak da dikkatleri çekiyor. Murat Ülker, 4.8 Milyar Dolar serveti ile birlikte adından ciddi anlamda söz ettiriyor da diyebiliriz.

Tabi ki Türkiye’de birçok farklı zengin isim olduğunu net şekilde söyleyebiliriz. Bundan önceki yıllarda da Murat Ülker ilk sırada yer alıyordu. Koç Holding sahipleri listede düşüş yaşadı. Ferit Şahenk, yine aynı şekilde ilk sıralarını kaybettiler. Ermen Ilıcak, bu anlamda listede sıçrama yapan isimlerden birisi olarak da yine dikkat çekmeyi başardı.

Ekonomik Kriz Nedir? Nasıl Meydana Gelir?
SPK'dan Forex Şirketlerine Ceza Yağıyor

ETİKETLER

BENZER İÇERİKLER


Yorum Yap