Türkiye’nin En Oldukça Kazanan Futbolcuları

Türkiye'nin En Çok Kazana Futbolcuları

Kazançları dudak uçuklatan futbolcuları merak ediyorsanız bugün sizlere Türkiye’nin en oldukca kazanan futbolcuları listesini sunacağız. Listemizde oyuncuların senelik maaşlarını dikkate almaya çalıştık. Aslına bakarsan siz değerli üyelerimizin de tahmin edebileceğiniz suretiyle geneli yabancı futbolcular üstüne kurulu. Sadece hangi ekip ağırlıklı? İlk 5 sıralaması, merak edenler için ciddi anlamda ydınlatıcı bir seçenek olacak.

5# Fernando Muslera

7 senedir Galatasaray forması giyen Uruguay’lı kaleci, başarıları ile ciddi anlamda fark yarattı. Senelik 3 Milyon 575 Bin Euro net maaşı ile dikkatleri çekiyor. Öyleki ki bu gelire maç başı ve bonus ücretler dahil değil.

Fernando Muslera Türkiye'nin En Oldukça Kazanan Futbolcuları

4# Sofiane Feghouli

Galatasaray takımının Cezayirli oyuncusu, kısa süre içinde taraftarın sevgilisi oldu. Feghouli, Galatasarat takımından senelik 3 Milyon 850 Bin Euro kazanıyor ki bu yalnız net maaş. Maç başı ücretler hariç.

Sofiane Feghouli Türkiye'nin En Oldukça Kazanan Futbolcuları

3# Mathieu Valbuena

Bu sürem başlangıcında Fenerbahçe takımına geçirme olan Fransız oyuncu, senelik 4 Milyon Euro net maaş alıyor. Gene bonuslar ve maç başı ücretler buna dahil değil.

Mathieu Valbuena Türkiye'nin En Oldukça Kazanan Futbolcuları

2# Arda Turan

Bu sürem dönem içinde sansasyonel bir halde Medipol Başakşehir kulübüne Barcelona’dan kiralandı. Senelik olarak 4 Milyon Euro net maaşı ile beraber ciddi anlamda ön plana çıkıyor. Bonuslar buna gene dahil değil.

Arda Turan Türkiye'nin En Oldukça Kazanan Futbolcuları

1# Alvaro Negredo

Bu sürem başlangıcında Beşiktaş takımına geçirme oldu. İstenileni hala veremese de geliri dudak uçuklatıyor. İspanyol futbolcu Negredo, Beşiktaş takımında senelik 4 Milyon 350 Bin Euro net maaş alıyor. Bonuslar gene bu gelirlerin haricinde.

Alvaro Negredo Türkiye'nin En Oldukça Kazanan Futbolcuları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir