Türkiye Finans bankası Kredi Kartı Başvurusu ve Sonucu Öğrenme

Türkiye Finans Kredi Kartı Başvurusu ve Sonucu Öğrenme

Türkiye Finans Happy Kredi Kartı Başvurusu

Vatanımızda hizmet veren finansal kuruluşlar içinde yer edinen Türkiye Finans, hususi girişim destekli bankalar içinde yer almış olduğu benzer halde hem de devletimizde faizsiz kazancın temsilcisi olan katılım bankaları içinde yer almıştır.

Bilhassa müşterilerinin gereksinimlerine yönelik olarak sunmuş olduğu finansal destek ürünlerinden olan Türkiye Finans Happy Kredi Kartını müşterilerinin kullanımına sunmaktadır. Alışveriş esnasında ödeme kolaylığı elde eden ve hem de aylık faturaların tertipli bir halde gerçekleştirilmesine de destek olan Happy kredi kartına haiz olmak isteyen Türkiye Finans müşterileri ilk olarak kredi kartı müracaat işlemini gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

Türkiye Finans kredi kartı başvurusu için kullanılabilecek platformlar banka şubeleri ve web bankacılığıdır.
Müracaat Formu : https://basvuru.turkiyefinans.com.tr/kart-basvuru

Happy Kredi Kartı Başvurusu için Lüzumlu Belgeler

Nüfus cüzdanı ve aylık gelir belgesi ile birlikte Türkiye Finans şubelerine giden banka müşterileri burada bulunan bireysel satın alan hizmetleri yetkilisi ile görüşmeleri gerekmektedir. Meydana getirilen görüşme esnasında kredi kartı müracaat talebi banka görevlisine iletilmesi ile birlikte görevli talepte bulunan kişinin evraklarını inceledikten sonrasında Happy kredi kartı müracaat formunu doldurtacaktır.

Banka müşterisi bu formu doldururken mümkün olduğunda eksiksiz bir haldehalletmeye itina göstermesi gerekmektedir. Zira bankanın kart ile ilgili pozitif yönde yada negatif dönüşü bu sistem üstünden gerçekleştirilmektedir.

Türkiye Finans kredi kartı başvurusu için kullanılabilecek bir başka platform ise, bankanın resmi web sitesidir. Detaylı informasyon için https://www.turkiyefinans.com.tr/tr-tr/bireysel/sayfalar/kredi-kartlari.aspx bu linki tıklayabilirsiniz. Banka müşterilerinin haricinde dışarıdan kredi kartına haiz olmak isteyen banka müşterileri 4 aşamadan oluşan kimlik, meslek, kontakt ve onay bilgilerinin arkasından kredi kartı müracaat işlemini sorunsuz bir halde gerçekleştirebilirler.

Önemli!  Ölen Kişinin Kredi Kartı ve KMH nasıl Kapatılır?

Happy Kredi Kartı Müracaat Sonucu Sorgulama
Türkiye Finans Happy kredi kartı müracaat sonucunu öğrenmek için 2 yol bulunmaktadır. Bunlar;
Müracaat yaptığınız şubeye giderek informasyon almak,
Diğeri bir yol ise 0850 222 22 44 numaralı satın alan hizmetlerini arayarak detaylı informasyon almak.

Happy Kart hakkında detaylı informasyon için : http://www.happycard.com.tr/hakkimizda/

Bundan önceki yazımız olan Kredi Kartı Risk Sorgulama nasıl Yapılır? başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.