turkcell bedava internet 5

Turkcell Bedava Her Yöne Dakika Kazanmak

Turkcell Bedava Her Yöne Dakika Kazanmak

Bugün sizler amacıyla her zaman alışıla gelmişin haricinde, özelikle sizin yoğun talepleriniz üzerineParasız ve Parasız Dakika” hususu üstünden size güncel bulgular sunacağız. “Turkcell Mobil’den Parasız ve Parasız dakika Iyi mi Kazanırım?”, “Turkcell Mobil Armağan Dakika Paketleri Nedir?”, “Turkcell Mobil’den Parasız Kaç Dakika Kazanabilirim?” sorularınıza tek tek cevap bulacağınız bir yazı hazırladık.

turkcell bedava internet 1

Bugün sizler amacıyla her zaman ki alışıla gelmişin haricinde, özelikle de sizin yoğun talepleriniz tarafında hazırlamış olduğumuz Parasız Dakika hususu üstünden size güncel bulgular sunacağız. Turkcell parasız dakika iyi mi kazanırım?, Turkcell armağan dakika paketleri nedir? , Turkcell mobilden parasız kaç dakika kazanabilirim? sorularınıza tek tek cevap bulacağınız bir yazı hazırladık.

Bilgilendirme makalemıza başlarken hatırlatmalıyız ki; operatörlerin kampanyalarından yararlanmanıza destek olacak makalelar yapmaya yönelik oluşturulan bir sayfadır. Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom web paketlerinin yanı sıra, yoğun isteğiniz üzerine Turkcell Parasız Dakika yazıları yapmaya başladık.

Günlük ya da toplumsal hayatımızda husus her ne olursa olsun, söz hususu sevdiklerimizle anlatmak olunca anlamış olur sınırı olan kalıyor biz amacıyla. Ülkemizin önde gelen hem de önder GSM firmalarında önde gelen Turkcell, hem faturalı hem faturasız hatlar amacıyla düzenlemiş olduğu kampanyalarla müşterilerini sevindirmeye devam edecek. Bu kampanyalardan Turkcell Parasız Dakika senesi içersinde de bol miktarda hususşmanızı sağlayacak.

Abonesi en fazlaca olan operatörlerden önde gelen Turkcell, abonelerinin rahatı amacıyla daima detaylı kampanyalar düzenliyor. Bu kampanyalar dönem dönem farklılık gösteriyor. Hem de yaşa ve mesleğe bağlı oluşturulan paketlerle de hususşma, mesajlaşma ve web tüketimi ile ilgili avantajlı tanımaler sunuyor. Sizlerde Turkcell parasız dakika paketleri arıyorsanız ve sizlerde sevdikleriniz ile etkileşime geçmek istiyorsanız Bip Messenger ve Turkcell Hesabım programı ile detaylı paketler kazanabilirsiniz.

turkcell bedava internet 2

Turkcell parasız dakika kazanmak amacıyla en önce bir Tukcell hattı sahibi olmak koşul. Turkcell bayilerinden fazlaca kısa bir sürede alabileceğiniz bir hat ile eş güdümlü paket seçimi de yapabilirsiniz. Başka bir operatörden Turkcell’e geçiş yapanlar, numaralarını değiştirmeden Turkcell avantajlarından faydalanabilir. Bu paketler her müşterinin kemdi gereksinimi tarafında gelişen süreçlerde değiştirilebilir.

İsteyenler amacıyla paketlerin içersinde yalnızca hususşma değil, aynı vakitte web tüketimi ve ileti amacıyla de tanımlı limitler bulunur. Bugünki makalemızda devam etmekte olan güncel Turkcell Parasız Dakika Paketlerinin anında anında hepsine yer vermeye çalışacağız.
1- Turkcell Hesabım ile Parasız Dakika Kazan Kampanyası

Turkcell Hesabım Parasız Armağan Dakika 2020

turkcell bedava internet 3

Turkcell Hesabım programı ile Turkcell parasız dakika yapma prosedürlerinizi başarı ile parasız bir halde gerçekleştirebilirsiniz. Peki Turkcell parasız dakika kazanmak amacıyla neler yapılmalıdır?

İlk etapta Turkcell Hesabım programına giriş yapınız, sol üst bölümde üç tane yatay çizgi olacaktır. Bu işaret menü manasına gelmektedir, buna dokununuz ve sol kısımdan açılacak olan alternatifler içinde Turkcell Salla Kazan opsiyonuna dokunun. Buradan her pazartesi gerçekleştireceğiniz Salla Kazan fırsatlarından Turkcell armağan dakika alabilirsiniz.
2- Turkcell Gurbet Avantaj ile Parasız 1000 Dakika Kampanyası

Turkcell Gurbet Avantaj ile Parasız 1000 Dakika

Gurbet tanımasindeki müşteriler 20 TL ya da daha fazlaca tutarında GSM paketi satın aldıklarında 30 gün süresince vatan içersinde kullanabilecekleri 1000 Dakika hususşma ve 1 GB Bip yararı kazanacaklar. Bip programının kullanıldığı ülkelerle sesli ve görünlü bir halde etkileşim sağlanabilir. Bip programını kullanmanız amacıyla programlamayı cep telefonunuza yüklemeniz gerekiyor.
Bu prosedür amacıyla;

turkcell bedava internet 4

Android bir telefona haiz iseniz Google Play Store üstündeki arama kutusuna Turkcell Bip yazdıktan sonrasında çıkan programya tıklayın. Sonrasında programın sayfasındaki yeşil ile gösterilen İNDİR butonuna tıklayın.
Eğer İOS işletim sistemine haiz bir telefona haiz iseniz, Apple Store üstündeki arama kutusuna Turkcell hesabım yazdıktan sonrasında çıkan programya tıklayın. Sonrasında programın sayfasındaki yeşil ile gösterilen İNDİR butonuna tıklayın. Bu şekilde Bip programını cep telefonunuza indirdikten sonrasında vatan içersinde geçeri 1 GB Bip datası ile beraber Yurt dışındaki Bip programını kullanan sevdiklerinizle hem sesli hemde görünümlü bir halde parasız şekilde etkileşim kurabilirsiniz.
Kampanya kapsamında kazandığınız avantajlar kesinlikle 3. şahıslara devredilemez.

Turkcell, Türk Telekom ve vodafone armağan web içerikli makalelarımızı da inceleyerek parasız internetinizi anında mobil hattınıza tanımlayabilirsiniz. 1GB, 20GB, 4GB, 5GB, 8GB internete kadar parasız web kazanma şansını yakalayabiliyorsunuz.
3- Turkcell Her Yöne Parasız Dakika Kampanyası

Turkcell Sınırsız Dakika 2020

Her yöne parasız dakika paketlerinden yararlanmak amacıyla ilk etapta Turkcell Bip Messenger programını kullanmanız Turkcell aboneleri amacıyla kafi olacaktır. Hususi vakitlarda Turkcell operatörü Bip Messenger programı üstünden armağan dakika paketleri vermektedir. Bunun haricinde 100 dakika kadar parasız hususşma paketi veren Turkcell’den Bip Messenger programı vasıtası ile hem armağan web alabilir hem de hususşma paketlerine haiz olabilirsiniz.

Bip Messenger programını indirebilmek amacıyla mobil cihazınızdan Android amacıyla Google Play İOS amacıyla App Store adreslerine giderek buradan bu programlamayı indirip kullanmanız kafi olacaktır. Uygulamadaki armağanlerden yararlanmak amacıyla ve Turkcell parasız dakika kazanmak amacıyla hattınızın kesinlikle Turkcell olması gerekmektedir.

turkcell bedava internet 5
4- Hafta Sonu Turkcell’lilerle Sınırsız Dakika Kazan

Turkcell Haftasonu Sınırsız Dakika Kampanyası

Turkcell’den müşterilerine hususi kampanya. Turkcell bireysel Hazır Kart kullanıcıları 35 TL ya da daha üstü yükleme yaptıklarında 30 gün süresince hiçbir ek ücret ödemeden her Cumartesi ve Piyasa günü Turkcell’liler ile sınırsız bir halde hususşabiliyorlar. Kampanya kapsamında oluşturulan hususşmalar ücretlendirilmeyecektir.

Kampanyaya katılım koşullarını sağladığınız taktirde otomatikman kampanyaya katılmış olacaksınız. 35 TL yükleme prosedürü gerçekleştikten sonrasında Turkcell doğrultusundan size iletilecek bilgilendirme kısa mesajı ile beraber hafta sonları Turkcell’liler parasız bir halde hususşabilirsiniz. Paket kapsamında kullanmadığınız anlamış olur bir ileri aya devretmeyecektir.
Kampanya amacıyla;

Bu hususşma paketi yalnızca vatan içi oluşturulan telefon görüşmelerinde geçerlidir.
Bununla beraber bu kampanya her hangi bir ticari gelir elde etmek hedefi ile kullanılamaz, satılamaz ve bu şekilde bir ilişiği gözlemlenen müşteriler belirlenmesi durumunda meşru prosedür başlatılacak ve Turkcell hatları tek doğrultulu olarak iptal edilecektir. Bu amaçla bu şekilde bir kullanım yapılmasını tavsiye etmiyoruz.
Kampanya ile ilgili daha detaylı data alabilmek amacıyla 532 Numaralı Turkcell Alan kişi hizmetlerini arayabilirsiniz. Bununla eş güdümlü Turkcell’in resmi web sitesi üstünden daha detaylı data alabilirsiniz.
Kampanya ile ilgili tavsiye ya da dileklerinizi Turkcell’in resmi web sitesi üstünde tespit edilen etkileşim formunu doldurabilirsiniz.
Paket avantajlarının bitiminden sonrasında ya da paket süresinin sona ermesinden sonrasında müşterilerimizin kayıtlı bulunmuş olduğu öteki bir kampanya yok ise kullanımları kendi tanımaleri üstünden ücretlendirilir.
Kampanyadan yalnızca bireysel hazırkart müşterileri faydalanabilir. Öteki kullancılar 35 TL yükleme yapsalar dahi kampanya kapsamında olmayacaklardır.
Hattı öteki bir numaraya yönlendirdiğiniz taktirde kampanya kapsamında verdiği anlamış olur yönlendirlen tanıma üstünde geçerli olmaz.

turkcell bedava internet 6


Paketinizde kalan avantajlarınızı KALAN makalep 2200’a göndererek öğrenebilirsiniz.
35 TL ve üstü alınan paketin iptal edilmesi durumunda armağan faydanız da iptal olur.
Devir, ödeme seçimi farklılığı, numara taşıma, abone arzusuyla hattı kapama hallerinde paket avantajlarınız sonlanır. Numara farklılığı, SIM kart farklılığı, tanıma farklılığı hallerinde paket avantajlarınız devam eder.
Paket kapsamındaki anların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
Paketinizdeki anlamış olur bittikten sonrasında cep telefonunuza data SMS’i gönderilir.
Kampanyadan 1 ay süresince 8 gün faydalanabilir. Hafta içleri bu kampanyadan faydalınamaz. Cumayı, Cumartesiye bağlayan gece ile paketiniz etken olur Piyasa gece 00.00’da paket in etken olacaktır.

Turkcell web paketleri ile internetinizi anında paketinize ek tanımlayabilirsiniz. 1GB, 3GB, 5GB, 10GB internete kadar parasız web kazanma şansını yakalayabilirsiniz.

Daha fazlaca güncel Turkcell Parasız, Armağan ve Parasız web paketleri amacıyla menüden “Turkcell Mobil web” seksiyonuna göz atmanızı tavsiyeriz.

turkcell bedava internet 7

5- Turkcell Bip’ten Her Yöne 500 Dakika Kampanyası

Turkcell Bip Her Yöne 500 Dakika 2020

Turkcell Bip programı ile beraber haftalık her yöne 500 DK hususşma paketi yalnızca 500 sarı kutu puanı bu 500 dakika ile sevdikleriniz ile doya doya hususşabilirsiniz. Bu 500 Dakika ya haiz olabilmeniz amacıyla en önce Turkcell hesabım programına sonrasında Bip programını cep telefonunuza indirmeniz gerekiyor.

Turkcell Hesabım programını indirmek amacıyla eğer Android bir telefona haiz iseniz Google Play Store üstündeki arama kutusuna Turkcell hesabım yazdıktan sonrasında çıkan programya tıklayın. Sonrasında programın sayfasındaki yeşil ile gösterilen “İNDİR” butonuna tıklayın. Uygulamayı içersindeki lüzumlu giriş prosedürlerini yaptıktan sarı kutu programına gelmiş olarak birikmiş puanlarınızlı Turkcell Bip her yöne 500 dakika paketini alabilirsiniz.
Kampanya amacıyla;

Sarı Kutu delegesi iseniz, puanlarınızla Sarı Kutu’dan bu armağanyi alabilmek amacıyla “Gizyazı Al” linkine tıklayabilir ya da SK137 makalep 2200’a SMS gönderebilirsiniz.
BiP üstünden haftalık her yöne 500 dakika sesli ve görünümlü görüşmelerde kullanabileceğiniz 1GB ihtiva eder.
Ücretli BiP dakika paketiniz var ise kullanımlarınız öncelikli olarak Sarı Kutu BİP anlarınızdan düşer.
SMS ve web armağanlerinizin minimum %5’ini kullanmanız durumunda puanınızın iadesi yapılamamaktadır. Hediyenizin %5’inden daha azını kullanmanız durumunda alan kişi hizmetlerine gerçekleştireceğiniz iptal/iade talebiniz neticesi puan iadeniz gerçekleşecektir.
Dafa fazlaca data amacıyla www.turkcell.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.
Turkcell BiP Kullan Armağan 16GB Kazan kampanyasına iyi mi katılırım?

turkcell bedava internet 8

6- Turkcell Salla Kazan ile Parasız Dakika Kazan Kampanyası

Turkcell BİP Parasız Dakika 2020

Turkcell Salla Kazan programı ile beraber haftada bir data, dakika ya da sms ödüllerinden birini kazanıyor. Bu programlamayı kullanarak yüzlerce parasız dakika kazanmanız mümkün. Turkcell’in Salla Kazan programındaki armağanleri kazanmak amacıyla en önce programlamayı edinmeniz gerekiyor.

Android bir telefona haiz iseniz Google Play Store üstündeki arama kutusuna Turkcell hesabım yazdıktan sonrasında çıkan programya tıklayın. Sonrasında programın sayfasındaki yeşil ile gösterilen “İNDİR” butonuna tıklayın. Sonrasında program üstünde yer edinen Salla Kazan sekmesine tıklayın bu ekran ulaştıktan sonra parasız dakika, sms ya da data ödüllerinden birin kazanmanız amacıyla yapmanız ihtiyaç duyulan tek şey telefonu sallamak.

Uygulama üstünde yer edinen “Salla Kazan” sekmesine tıklayın bu ekran ulaştıktan sonra parasız dakika, sms, data ödüllerinden birin kazanmanız amacıyla yapmanız ihtiyaç duyulan tek şey telefonu sallamak. Bu prosedürleri uyguladıktan sonrasında Turkcell doğrultusundan kazandığınız armağan ile ilgili olarak size bir data kısa mesajı gönderilecek kısa mesajdan sonrasında parasız dakika, sms ya da data paketlerinden birini arzu ettiğiniz benzer biçimde kullanabilirsiniz.
Kampanya amacıyla;

turkcell bedava internet 9

Kampanya ile ilgili daha detaylı data alabilmek amacıyla 532 Numaralı Turkcell Alan kişi hizmetlerini arayabilirsiniz. Bununla eş güdümlü Turkcell’in resmi web sitesi üstünden daha detaylı data alabilirsiniz.
Turkcell kampanyada farklılık yapma ve kampanyayı durdurma haklarını gizli saklı meblağ.
Kampanya ile ilgili tavsiye ya da dileklerinizi Turkcell’in resmi web sitesi üstünde tespit edilen etkileşim formunu doldurabilirsiniz.
Paket avantajlarının bitiminden sonrasında ya da paket süresinin sona ermesinden sonrasında müşterilerimizin kayıtlı bulunmuş olduğu öteki bir kampanya yok ise kullanımları kendi tanımaleri üstünden ücretlendirilir.
Bununla beraber kampanya kapsamında kazanılan İnternet, SMS ve anlamış olur yalnızca bireysel kullanım amacıyladir. Herhangi bir halde ticari kullanım yapılamaz.
Bu kampanya kapsamında kazanılan İnternet, SMS ve anlamış olur yalnızca vatan içersinde geçerlidir.
Armağan alma hakkı her Cuma saat 09.00’da yenilenir ve Perşembe 23.50’ye kadar geçerli olur.
Turkcell Uygulaması Yükle 1GB parasız web kazan kampanyası

Sayfamızda yer edinen öteki parasız dakika paketleri ile web kampanyalarını da makalelarımızı incelemeyi ihmal etmeyin, armağan web ve parasız dakika fırsatını kaçırmayın. Informasyon alabilmek arzu ettiğiniz husus ile ilgili bizlere yorum yaparak ulaşabilir, aynı vakitte yorum yaparak e posta yolu ile kampanyalara dair

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours