Türk Telekomdan 10 GB Bedava İnternet 2020

Siz kıymetli okurlarımız amacıyla operatörlerin güncel paketlerini paylaşmaktayız. Bugünde gene siz değerli ziyaretçilerimizin talebi ve talepleriniz üzerine Türk Telekom 10GB parasız web kampanyası ile ilgili sizlere çeşitli bulgular sunacağız. Türk Telekom 10GB Parasız web iyi mi alırım?, Türk Telekom (AVEA) 10GB parasız web paketleri nedir? ve Türk Telekom parasız web paketi kazanma yolları nedir? sorularınıza ismim ismim cevap bulacağız.

Bu yazımızda Türk Telekom Parasız web faturalı hat ya da faturasız paketler amacıyla tanıttığı kampanyalardan Türk Telekom (AVEA) web 2020 paketlerinin bilgilendirmesini yapacağız..

2020 senesinde kullanabileceğiniz Türk Telekom Parasız web paketlerini Türk Telekom web Kampanyalarından iyi mi yararlanabilirim? sorunlarınıza güncel yanıtlar bulmak amacıyla sitemizi takip edebilirsiniz. Türk telekom ile ilgili kârlı çıkacağınız bir çok kampanyayı bu yazımızda bulacaksınız.

Türk Telekom 10GB Parasız web Kampanyası

Türk Telekom operatörü kullanıcılarına hususi günlerin hiçbirini es geçmesen armağan durumunda kampanyalar sunmaktadır. Bu kampanyalardan haberdar olmak amacıyla sayfamızı sık sık ziyaret edebilirsiniz. Türk Telekom (AVEA) parasız web paketleri yayınlandığı anda bizde Türk Telekom (AVEA) Mobil Web başlıklı hususmuza yeni yazılarımızı ekleyeceğiz. Türk telekom web paketleri amacıyla takipte kalınca.

Bugünki yazımızda devam etmekte olan güncel Türk Telekom Parasız web Paketlerinin anında anında her birine yer vermeye çalıştık. Parasız web, parasız hususşma, sms paketleri amacıyla finans360 adresini takipte kalmanızı tavsiye ederiz.

1- Türk Telekom Katlanan web Kampanyası
Türk Telekom 2x Katlanan web Kampanyası

Bu kampanya ile aboneler tarifelerinde örnek olarak 4 GB’lık bir paket kullanıyorsa tarifelerindeki web 90 gün vakitsince 8GB olarak hattına tanımlanır. 3 aylık zaman dolduktan anında sonrasında kampanya otomatikman kendini iptal eder ve rastgele bir ücret kesimi de gerçekleşmez. Böylece 90 günlük zaman içersinde her 30 günde bir en oldukca 3 kere olacak şekilde hattına tanımlı SES, SMS ve 1GB ve üstü olmak şartıyla data yararlarının hepsini sahibi olan paketi kapsamında yayılan data miktarı kadar cepten web hakkı armağan edilir. Türk Telekom Satın alan Hizmetlerine (AVEA) ile iletişime geçmenize lüzum kalmamaktadır.

Türk Telekom Her insana Parasız web Dağıtıyor
Türk Telekom Katlanan web Kampanya Şartları :
3G uyumlu sim kartını 4.5G uyumlu bir sim kart ile değiştiren faturasız aboneler yararlanabileceklerdir.
Sim kart değişimi yaptıktan sonrasında 2KAT yazıp 5555’e gönderen aboneler kampanyadan ileriki olan onay mesajının sonrasında yararlanabilirler.Hediyenin her ay tanımlanması amacıyla tarifenizin etken olması lüzumir. Öteki işlemler ve iptal işlemleri amacıyla Türk Telekom alan kişi hizmetlerinden (AVEA) yardım alabilirsiniz.
Her hafta armağanlar almış olduğu Türk Telekom kampanya bülteni amacıyla Türk Telekom (AVEA) Mobil İnternet sayfasında yer edinen verilere bakabilirsiniz.
Öteki işlemler ve iptal işlemleri amacıyla Türk Telekom alan kişi hizmetlerinden (AVEA) yardım alabilirsiniz.

2- Selfy Mor 1GB web Kampanyası
Selfy’nin Mor “1GB” Kampanyası

Selfy’nin Mor 1GB Kampanyası ile Selfy’nin Mor Paketleri’ndeki faturasız hat kullanıcısı Selfy’liler paketlerine ek BEDAVA 1GB kazanıyor! Selfy’nin Mor Armağan 1GB Kampanyası’na katılmak amacıyla Selfy’nin Mor Paketleri’nden birinin hattın üstünde etken olması lüzumlidir.

Sayfamızda yer edinen öteki Turkcell, Vodafone, Türk Telekom (AVEA) parasız web paketlerini inceleyerek armağan internetinizi anında telefonunuza tanımlayabilirsiniz. 1GB, 2GB, 8GB, 5GB, 10GB internete kadar armağan web kazanma şansını yakala.

Türk Telekom Selfy Mor Armağan 1GB Kampanya Şartları :
Kampanyaya kayıt amacıyla faturasız hattından MOR HEDIYE yazıp 4545’e SMS gönderebilirsiniz.
Talebiniz değerlendirilir ve en kısa vakitde SMS ile bilgilendirelirsiniz. SMS ile kayıt olabileceğiniz şeklinde, Türk Tekom alan kişi hizmetlerini arayarak da talebinizi iletebilirsin.
Kampanyaya katılım ve kampanya kapsamında yayılan yarar ücretsiz bir şekilde sunulmaktadır.
Öteki işlemler ve iptal işlemleri amacıyla Türk Telekom alan kişi hizmetlerinden (AVEA) yardım alabilirsiniz.

3- Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası
Türk Telekom (Avea) Sil Süpür Kampanyası!

Her hafta Türk Telekom’dan sana hususi armağanlari Sil Süpür! Her hafta sürpriz armağanlar sizi bekliyor! Cepten web, sınırsız hususşma, Muud Premium üyelik ve daha bir çok amacıyla şimdi Online İşlemler’e giriş yapın!

Türk Telekom Sil Süpür Kampanya Şartları :
Kampanyadan yararlanmak amacıyla Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını yüklemek/giriş gerçekleştirmek ve Sil Süpür oyununu oynamak lüzummektedir.
Hediyeler her hafta perşembe günü 08:00’a kadar yenilenecektir.
Hediyeler tanımlandıktan sonrasında müşterilere tanımlama SMS’i gönderilecektir. İlgili SMS’in gelmesinin sonrasında armağanlar kullanılmaya başlanabilir.
Kampanyadan Türk Telekom bireysel faturalı & faturasız müşteriler yararlanabilir.
Kampanyadan Avea, Türk Telekom, TTNET ve küme şirketleri içinde paylaşılmak suretiyle ortak veri işleme izni tespit edilen müşterilerimiz yararlanabilir.Kampanyaya kayıt lüzummemektedir.
Türk Telekom Online İşlemler’e giriş yapmış olup Sil Süpür oyununu oynayarak armağanlari süpürmeye başlayabilirsiniz.
Öteki işlemler ve iptal işlemleri amacıyla Türk Telekom alan kişi hizmetlerinden (AVEA) yardım alabilirsiniz.
Türk Telekom 10GB Parasız web Kampanyası

3- 4,5G Türk Telekom Parasız web Kampanyası
4,5G Türk Telekom (AVEA) Parasız İnternet Kampanyası!

4,5G uyumlu bir cihazınız var ise bu kampanya tam da size nazaran. Mevcut kartınızı 4,5G uyumlu bir SIM Kart ile ücretsiz bir şekilde bir Türk Telekom Cep Merkezi’nde değiştirin ve armağan olarak tam 30 gün geçerli armağan 1GB web sahibi olun.

4,5G Türk Telekom Parasız web Kampanyası Şartları:
4,5G Parasız İnternet Kampanyası’na katılmak isteyen müşterilerin haiz olunan SIM kartlarını 4,5G uyumlu bir kartla değiştirdikten sonrasında yalnızca 5555”e 4,5G SIM yazıp SMS göndermeleri kafi olacaktır.
Bu prosedürü icra eden hepimiz 30 gün geçerli 1 GB armağan web kazanacaktır.
Öteki işlemler ve iptal işlemleri amacıyla Türk Telekom (AVEA) alan kişi hizmetlerinden yardım alabilirsiniz.

4- Türk Telekom Armağan 1GB Kampanyası!
Türk Telekom (AVEA) E-fatura Armağan 1GB KampanyasıHemen E-fatura abonesi olun, 1GB İnternetin tadını sürün! E-fatura aboneliğinizi başlatarak faturalarınızı e-posta adresiniz üstünden kolaylıkla takip edebilirsiniz, aynı vakitte kağıt israfını engel olarak tabiata katkıda bulunabilirsiniz. ​​

Türk Telekom (AVEA) Armağan 1GB Kampanyası Şartları:
1GB e-posta adresiniz yazıp 3008‘e gönderin.
Kampanyaya kapsamında e-fatura aboneliği başlatan Türk Telekom (AVEA) müsterilerine yedi gün vakitsince geçerli cepten 1GB web armağan edilecektir.
Kampanyaya kayıt olmak amacıyla 1GB boşluk e-posta adresinizi yazıp 3008’e kısa ileti gönderebilirsiniz.
Her müşterinin yalnız 1 kez kampanyaya katılma hakkı vardır.Mevcut e-fatura abonesi müşterilerimiz kampanyaya katılamayacaktır.
Kampanya kapsamında yayılan vatan içi kullanım hakkı öteki bir hem de aktarım edilemez.
Öteki işlemler ve iptal işlemleri amacıyla Türk Telekom alan kişi hizmetlerinden yardım alabilirsiniz.
Sitemizde tespit edilen Türk Telekom (AVEA) parasız web paketlerimizi incelemeyi de ihmal etmeyin. Parasız web fırsatını kaçırmayın. Informasyon alabilmek arzu ettiğiniz husus ile ilgili bizlere yorum yaparak ulaşabilirsiniz. Yorum yaparak kampanyalara dair bilgilendirme e-postaları da alarak kazanma şansınızı fazlalaştırabilirsiniz.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours