Toplumsal Medya Pazarlama Yönetme Stratejileri

Toplumsal Medya Pazarlama Planını Uygulamanın Müthiş Yolları

Tamamımız bu günlerde toplumsal medya pazarlama sıçrama istiyor. Bu ithaf, iş ve zor iş toplumsal medya pazarlama Master alır.

Ne süre başlıklar ve başlıklar kanca okuyucular, müşterilerinizin dikkatini tutacak.

Ziyaretçilerinizin blogunuzda retweet kabiliyetini verin. Sizin takipçileri derhal sonrasında oldukça kolay kendi Twitter takipçileri ile blogunuza güncelleme paylaşabilirsiniz. Blogunuzda bu seçeneği haiz olarak, blogunuza daha büyük bir seyirci kazanacaktır.

Toplumsal medyada etken olmaya başlayacağız var ise mevcut müşterileriniz bildirin. Müşterileriniz sayfanıza abone olduğunda, bu sitelerin arkadaşlarına bunu yaptıklarını bildirdikleri için yaygındır. Bu göz ardı olmamalıdır reklam temelde ücretsiz bir yöntemdir. Bununla birlikte bir müracaat olduğu için düzenli reklam daha oldukça kıymet vardır.

 

 

Bağlantılar ile beraber toplumsal medya sayfalarında haiz olduğunuz tüm bağlantıları bağlayın. Okuyucuların Feysbuk 'ta sizi kolayca izlemesine, YouTube videolarınızı ve Feysbuk sayfanızı "beğenmesine" müsaade eden bağlantıları blogunuza yerleştirin. Toplumsal medya profillerinizin beraber bağlanması müşteri tabanınızı maksimize eder.

İnsanların mümkün olduğunca yolunuzu atlarının sorularını yada yorumlarını cevaplayın.

Şirketinizin büyüklüğü ne olursa olsun, mesajlarınız kibirli ya da kaba olarak gelir ve vokal olacaktır. Onlar başarınızın anahtarı.

Twitter'ın etkili kullanıcılarının adlarını isimden önce bir "@" sembolüyle isim bırakarak ilave edin. Bu insanoğlu birisi tweeted ve onları bahsedilen uyarılacak, ve onlar şekilde daha oldukça retweet ihtimaller içinde olacaktır!

 

 

Toplumsal medya ağı tamamımız için kontakt değiştirdi olsa bile, biz hala aynı temel Uzmanlıkları ve ustalaşmış özellikleri korumak gerekir.

Müşterilerinizin toplumsal ağ kullanımını nasıl kullanmaları gerektirme ettiğini ortaya koyan bir ankete katılmalarını isteyin. Eğer özel kesime toplumsal ağ içine değilse, kim bilir başka bir şey üzerinde çabaları odaklanmak gerekir.

Toplumsal ağ size eylemsiz bakmak için ziyaretçiler için içerik post bir tek başka bir billboard olmamalıdır anlayın. Toplumsal medya pazarlama iş ziyaret müşterilerin türleri hakkında daha oldukça informasyon elde etmenizi sağlar. Ek olarak sizinle ve marka ile etkileşim onları alabilirsiniz. Daha da önemlisi, daha iyi müşteri ilişkileri için toplumsal ağ kullanmak mümkün olacak, ürünleriniz hakkında gönderebilirsiniz.

Süre gerçekten profilleri hakkında münakaşa rampa kadar duyarlı Kuponlar ve fırsatlar göndermek için toplumsal medya kullanın. Onlar seyretmek için bir süre sınırı var ise insanoğlu derhal ürün sipariş olasılığı daha yüksektir. Onlar arkadaşları ile fırsatlar bu tür bağlantıları paylaşacak ve marka yada iş maruz artış.

 

 

Kimi süre en iyi toplumsal medya ileti kısa tutmak ve noktaya. Özlü mesajların birkaç pozitif yanları vardır. Onlar gereksiz detaylar sağlayarak okuyucu ırk yok, onlar okuyucu anımsamak için daha kolay ve okuyucu başkalarıyla mesajı paylaşmak için daha eğilimli. Görüntülerin zekice kullanımı gerçekten lüzumlu metin miktarını azaltabilir.

İşinizi ustalaşmış görünmesini sağlamak isterim. Twitter 'da belirli kısaltmaları kullanmak iyidir, bir tek bu şekil şeyleri dikkatle kullandığınızdan güvenli olun.

İşletmenizin adını Feysbuk ve Twitter hesaplarınız olarak kullanın. Bu, benzer bir adla başka bir işi, bu hesapların kaydedilmesi ve kargaşalık ya da kötü olacak şekilde eziyet etmek için bir balta olan biri tarafınca kullanılmasını önler. Hesabı kullanmaya adım atmak için hazır değilseniz bile, gelecek için garantili bir güvenliğe haiz olmuş olmuş olmuş olursunuz.

 

 

Eğer Feysbuk benzer şekilde toplumsal medya pazarlama sitelerinde işinizi pazara günlük göndermek için gidiyoruz, her gün birkaç kez daha oldukça gönderme kaçının. Bu potansiyel müşterilerin boğulmuş ve sürekli gün süresince bir şirket güncellemeleri hakkında güncellenir tahriş hissedebilirsiniz gösterildi. Gün için müşterilerinize söyler istediğiniz üç öğe yada sorunları post ve günün geri kalanı için başka bir şey göndermeyin.

İnsanlar blog girişleri yorum göndermek için hoş geldiniz sezmek gerekir. Kişisel bir e-posta adresi benzer şekilde kullanabileceğiniz başka bir kontakt yöntemi yoksa bu iki kat önemlidir.

 

 

Sen oluşturmak ve niş hakkında Forum kullanan tüm insanoğlu ile pozitif ilişkiler oluşturmak gerekir. Bu insanoğlu sonunda ne satış satın alabilirsiniz, bu yüzden mesajlar saldırgan satış taktikleri yoksun olmalıdır, ve bunun yerine bir tek becerikli olma odaklı.

Onlar ile antak kalma her küçük problemi çözmek olmayabilir, fakat onlar seyahat için hazırlayabilirsiniz. Toplumsal medya süratli bir halde değişiyor, bu yüzden neler olup bitmeden devam etmek önemlidir. Tüm bu araçların nasıl kullanılacağını öğrenerek, toplumsal medya akıllı kullanımı ile geniş bir kesime çekebilirsiniz.