Telefon üstünden yabancı numaraların sizi rahatsız ediyorsa, arayan yabancı numaranın kime ilişkin bulunmuş olduğu öğrenmek istiyorsanız ve arayan numaranın hangi şebekeye ilişkin bulunduğunu ve hattın sahibinin isminin ve soyadının öğrenmek istiyorsanız bundan sonrasında İsimden telefon bulma programları vasıtası ile ev ve iş numaraları dahil mobil numaraların sahiplerine rahatça erişebilirsiniz. Mobil hatlar üstünden oluşturulan aramaların kayıtları Türk Telekom Turkcell, Vodafone şebekelerinden sizi kim aramış, İsimden Telefon Iyi mi Bulunur? detaylar haberimizde.

İsimden Telefon Iyi mi Bulunur?
Mobil hat sahiplerinin ve Türk telekom hat sahiplerinin isimlerinden telefon numaralarına ulaşmak bundan sonrasında fazlaca kolay. Arayacağınız ferdin telefon numarasını kısa zaman içersinde bulmak istiyorsanız rahatça parasız olarak değişik servis sağlayıcılara bağlı olan numaralara ulaşabilirsiniz.

Bilinmeyen Numaralar Servisi Üstünden İsimden Numara Sorgulama
Mobil hat sahiplerinin telefon numaralarına ulaşmak amacıyla Turkcell 11832, Vodafone 11842 Bilinmeyen numaralar servisinden aradığınız ferdin adını çevrimiçi hizmet merkezini arayarak öğrenebilirsiniz.

Ek olarak Cep telefonunuza *100# miktarını yazıp bilinmeyen numaralar servisine giriş yaparak servis sağlayıcısının içersinde arayan ferdin numarasına gore ya da ismine gore sorgulama yapabilirsiniz.

Kapsamlı bir halde tamamiyle parasız olarak numarasını öğrenmek istediğiniz şahsın adını, soyadını ve hangi ilde bulunduğunu yazıp sonrasında doğruluğunu sağlama kodunu aratarak yalnızca isimden telefon numarası sorgulama prosedürünü ilgili düğmeye basarak rahatça sorgulama prosedürü gerçekleştirebilirsiniz. Yalnız bu prosedür Türk telekom üstünden sağlanan hizmet amacıyla anlattığımız prosedürdür İsterseniz daha geniş bulgular ile iyi mi sorgulama yapılır inceleyelim.

Türk telekom ttrehber üstünden isim ve soyisim yazılarak ttrehberde bulunmalarına müsaade eden müşterilerinin numaralarına ulaşabilirsiniz. Eskiden telefon numaraları rehber defterinden tek tek arama yapılarak bulunduğunuz ilin numaralarına ulaşmak mümkündü. Artık tasarlanan yeni uygulamalar vasıtası ile telefon numaralarının Türk Telekom vasıtası ile rahatça isimden telefon olmasına imkân sağlandı. Türk telekom abonelerinin numaralarını 11811 numarasından ya da ttrehber.turktelekom.com.tr web adresine girerek Beyaz sayfalar bölümünden ev numaralarını, Sarı sayfalar bölümünden iş / kurum telefon numaralarına ulaşabilirsiniz. Türk telekom üstünden iş ve ev telefon numaranızın paylaşılmasını isterseniz bu husus ile ilgili ayarları 444 1 444 numarasını arayarak çevrimiçi hizmet merkezlerinden ya da Türk Telekom yazıhane ve bayilerinden rahatça değiştirebilirsiniz.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir