teknofest ankara ziyaretci kayit etkinlik takvimi nerede 64ddfe6ab876d

Teknofest Ankara Ziyaretçi Kayıt, Etkinlik Takvimi – Nerede

Teknofest Ankara ziyaretçi kayıt işlemleri başladı. Festival tarihi, konumu ve etkinlik takvimi hakkında tüm detayları içeriğimizde bulabilirsiniz.
Her yıl Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından Teknofest düzenleniyor. Teknoloji festivalini kaçırmamak için hemen ziyaretçi kaydınızı oluşturun. Teknofest başvuru işlemlerinin bitmesiyle heyecan başladı. Ziyaretçi kayıt işlemlerinden sonra 30 Ağustos ile 3 Eylül arasında gerçekleşecek olan Teknofesti kaçırmayın. Ziyaretçi kayıt işlemleri için alttaki adımları takip etmeniz gerekir.İlk önce t3kys.com resmi web sitesine giriş yapmanız gerekir.Açılan sayfada Teknofest 2023 ziyaretçi kayıt seçeneğine tıklayın.Başvuru formunu kişisel bilgilerinizle doldurduktan sonra ziyaretin gerçekleşeceği günü belirleyin.Kayıt işlemlerinizi bitirdikten sonra aynı sayfa üzerinden biletin durumunu kontrol edebilirsiniz.Biletiniz onaylandıysa Teknofeste kolayca giriş yapabilirsiniz.Teknofest Etkinlik Takvimi 2023Teknofest birçok kişi tarafından ilgiyle takip ediliyor. En son 1 Mayıs tarihlerinde gerçekleşen teknofeste 5 gün içerisinde toplamda 330.000 takım yarışmaya katıldı. Teknoloji, bilim, havacılık, uçuş gösterileri, ödül törenleri, sergi, atölye çalışmaları, müzik yarışması gibi birçok farklı etkinlik Teknofestte sizleri bekliyor.30 Ağustos ile 1 Eylül arasında gerçekleşecek 5 günlük Teknofest gösterisinin etkinlik takvimi yayınlanmadı. Jet motor, helikopter tasarım, engelsiz yaşam, karma sürü robotlar, insansız su altı sistemleri, uçan araba, yapay zeka, savaşan İHA gibi birçok kategoride yarışmaların düzenlenmesi bekleniyor. Türk Yıldızı, Solo Türk, Gökbey, Bayraktar TB2 ve Kızılelma uçuş gösterileriyle sizleri bekliyor olacak.Teknofest 2023 Neredeİstanbul, Ankara ve İzmir gibi şehirlerde Teknofest gösterilerinin yapılması planlanıyor. İstanbul Atatürk Havalimanında 27 Nisan ile 1 Mayıs tarihleri arasında teknofest gerçekleşti. Ankara’da ise 30 Ağustos ile 3 Eylül tarihleri arasında Teknofestin gerçekleşmesi bekleniyor. Ankara’da Etimesgut Havalimanında gösteri düzenlenecektir. İzmir’de ise 27 Eylül ile 1 Ekim tarihleri arasında Çiğli Havalimanında gerçekleşmesi planlanıyor.Teknofest Nasıl GidilirAnkara Etimesgut Havalimanı ve İzmir’de Çiğli Havalimanında gerçekleşecek olan teknofeste nasıl gidileceği araştırılıyor. Ankara ve İzmir teknofestlerine gitmek için tercih edebileceğiniz tüm ulaşım araçlarını ele aldık.Ankara Etimesgut Havalimanı Nasıl Gidilir?Etimesgut Havalimanına gitmek için 510, 514-2, 515, 523, 533, 536, 542, 608 gibi otobüs hatlarını kullanabilirsiniz. Bu otobüs hatları sayesinde Etimesgut havaalanına kolayca gidebilirsiniz. Dilerseniz başkentray üzerinden de ulaşım sağlayabilirsiniz.İzmir Çiğli Havalimanına Nasıl Gidilir?İzmir, askeri havalimanı olarak Çiğli havalimanına ulaşmak için 595 ile 920 otobüs hattını kullanabilirsiniz. Çiğli Ege Sanayi Sitesi ve Tekel Lojmanlar durakları Çiğli Havalanın yakınlarında bulunuyor. 5 dakikalık yürüme mesafesiyle Çiğli Havalimanına ulaşabilirsiniz. Dilerseniz aliağa-çığlı ya da tepeköy-aliağa tren seferlerini tercih edebilirsiniz.
Teknofest ziyaretçi kayıt ve etkinlik hakkında sormak istedikleriniz, fikirleriniz ve yorumlarınız varsa bizlerle paylaşmayı unutmayın.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours