TC Kimlik Numarasına Gore 9000 TL Ödemeler İçin Müracaat Başladı

9000 TL’ye başvurmak isteyen vatandaşlar, t.c. Kimlik numarasına bakılırsa onay alabilecekler ve bankalar vesilesiyle nakit yapısından süratli bir halde faydalanabilecekler. 9000 TL’ye kadar talepte bulunmak isteyenler için kimlik numarası üstünden yapılacak talep sonrasında süratli onay verilecek ve 9000 TL kredi kullanabilecektir.
TC Kimlik numaranız için başvururken bankadaki önceki işinizle beraber kredi notunuz da sorgulanacaktır. Banka kredi notu kafi olan vatandaşlar, süratli bir halde 9.000 TL’ye kadar onay alabilecek ve banka şubelerine gitmeden banka hesabı var ise onaylanan tutarı hesaplarına yatırabilecek. Birden fazla banka tarafınca yürütülen bu kampanyaya katılmak isteyenler aşağıdaki bankalar vesilesiyle başvuruda bulunabilirler.Kredi notu 1300 ve üstü olanlara Denizbank üstünden 9000 TL ödeme yapılacak.
Denizbank gereksinim kredisine başvurmak isteyen vatandaşlar, cep telefonuna ileti göndererek başvuruda bulunabileceği şeklinde bankanın web sitesindeki ATM ve {müşteri} hizmetleri numarasını arayarak da kredi başvurusunda bulunabilirler.
Denizbank gereksinim kredisine başvurmak isteyenler cep telefonlarından 5 dakika içinde ne kadar kredi onayı aldığını görebilirler. Mesajlar kısmına kredimi girin, bir boşluk bırakın ve TC Kimlik numaranızı yazıp 3280’e gönderin. Bu şekilde Denizbank 9000 TL ve üstü kredi değerlendirmesini meydana getirecek ve size kaç onayınız olduğu bilgisini gösterecektir. mesajda alındı.Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank 9000 TL ödemesi mobil uygulamadan yapılacaktır.
Ülkemizin kamu bankaları olan Ziraat Bankası, VakıfBank ve Halkbank, bankalarından maaş alan yada bankasında hesabı olan vatandaşlara mobil uygulama üstünden 9000 TL ödeme yapmaktadır. 9000 TL kullanmak için bu bankadaki hesabınızdan alacağınız İnternet bankacılığı şifresi ile bankanın mobil uygulamasına giriş yapabilir ve buradan müracaat yapabilirsiniz.9000 TL ödeme alacak kişiler bu ödemeleri gereksinim kredisi kullanmaları halinde 36 aya kadar alabilecekler. Kullandırılacak 9000 TL’lik ödemenin belirli faiz oranları ile işleneceği kamu bankalarından bu limiti kullanırsanız öteki bankalara bakılırsa daha düşük faiz oranları ile işlem yapmış olmuş olursunuz.OKU  Vakıfbank, Akbank, TEB, İş Bankası Kredi Kampanyalarını Duyurdu