tc kimlik no ile kredi notu sorgulama

TC İle Kredi Notu Sorgulama

Teknoloji alanında meydana gelen gelişmeler, bankacılık işlemlerini de bir hayli kolaylaştırdı. Eski dönemlerde en basit bankacılık işlemi için dahi şubeye gitmek, uzun sıraları beklemek gerekir. Ancak günümüzde gerek ATM imkanı gerek internet bankacılığı sayesinde birçok işlem, çok kolay hale geldi. Bunlardan internet bankacılığı, özellikle başvuru ve sorgulama yapmak isteyenler için zamandan tasarruf sağlarken pratik bir şekilde işlemi gerçekleştirebilmelerini de sağladı.

  1. Telefonunuzun SMS bölümüne giriniz.
  2. Boşluksuz olarak TC. kimlik numaranızı giriniz.
  3. Ardından bir boşluk bırakıp doğum tarihinizi giriniz ÖRN:1986
  4. Gönderici kısmına 1112 yazıp gönderin.

Toplam ücreti 9 TL dir.

Kredi notu, kredi çekebilmek için büyük bir etken. Kredi çekmeniz gerekiyor ve bankanın size kredi verip vermeyeceğini merak ediyorsanız mutlaka kredi notunuzu kontrol etmelisiniz. İnternet bankacılığı ve kısa SMS ile bilgi alma sayesinde kredi notu öğrenme çok kolay bir işlemdir. Cep telefonunuzdan kredi notu öğrenmek için SMS ile mesaj attığınızda not bilginiz anında cebinize gelecektir.

TC kimlik no ile KKB sorgulama yaparken internet bağlantınızın olmasına ve yüksek model bir cep telefonunuzun olmasına hiç gerek yok. Sadece SMS atma özelliği olan bir telefondan TC kimlik no ve doğum yılınızı yazarak atacağınız SMS ile anında kredi notunu öğrenebilirsiniz.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours