Taksitli Nakit Ön ödeme Nedir?

 Taksitli Nakit Ön ödeme Nedir?

Türkiye genelinde kredi kartlarında en oldukca talep gören ödeneklerden olan taksitli nakit ön ödeme hakkında bilgiler sunalım istiyoruz. Kredi kartları artık her türlü acil nakit ihtiyaçlarınızda sizlere destek oluyor. Bankalar, müşterilerine oldukca kapsamlı seçenekler de sunabiliyor. Dolayısı ile ön ödeme hizmetleri de gene bu anlamda ciddi anlamda fark yaratan seçenekler içinde yer ediniyor diyebiliriz.

Bundan önceki makalemizde nakit ön ödeme hakkında detayları sizlere sunmuştuk. Bu da gene aynı hizmetin vadeli olarak sizlere sunulan cinsel diyebiliriz. Derhal tanımlamasına geçelim.

Taksitli Nakit Ön ödeme Nedir?

Taksitli nakit ön ödeme, kredi kartından çektiğiniz avansın taksitli olarak çekilebildiği hizmet modelidir.

Kredi kartınızdan nakit ön ödeme çekerken bunu bankanızın insiyatifine bakılırsa 12 ay taksite kadar çekebilirsiniz. 100 TL değerinde ki nakit ön ödeme çekim işlemleriniz için de taksitlendirme işlemi yapabilirsiniz. Bankalar bunun için herhangi bir sınır koymuyor. Dolayısı ile her kredi kartı sahibinin değerlendirebildiği hizmetlerden bir diğeri olarak da dikkat çekiyor demek yanlış olmaz kanısındayız.

Taksitleri çektiğiniz aydan itibaren ilk hesap kesim tarihinden itibaren ödemeye başlarsınız. Dolayısı ile anlık nakit gereksinimleri için oldukca ideal seçeneklerden birisidir.

ilgili yazılar

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.