Taksitli Nakit Avans Nedir?

Taksitli Nakit Avans

Taksitli Nakit Avans Nedir?

Türkiye genelinde kredi kartlarında en çok talep gören ödeneklerden olan taksitli nakit avans hakkında bilgiler sunalım istiyoruz. Kredi kartları artık her türlü acil nakit ihtiyaçlarınızda sizlere yardımcı oluyor. Bankalar, müşterilerine çok kapsamlı seçenekler de sunabiliyor. Dolayısı ile avans hizmetleri de yine bu anlamda ciddi anlamda fark yaratan seçenekler arasında yer alıyor diyebiliriz.

Bundan önceki makalemizde nakit avans hakkında bilgileri sizlere sunmuştuk. Bu da yine aynı hizmetin vadeli olarak sizlere sunulan cinsi diyebiliriz. Hemen tanımlamasına geçelim.

Taksitli Nakit Avans Nedir?

Taksitli nakit avans, kredi kartından çektiğiniz avansın taksitli olarak çekilebildiği hizmet modelidir.

Kredi kartınızdan nakit avans çekerken bunu bankanızın insiyatifine göre 12 ay taksite kadar çekebilirsiniz. 100 TL değerinde ki nakit avans çekim işlemleriniz için de taksitlendirme işlemi yapabilirsiniz. Bankalar bunun için herhangi bir sınır koymuyor. Dolayısı ile her kredi kartı sahibinin değerlendirebildiği hizmetlerden bir diğeri olarak da dikkat çekiyor demek yanlış olmaz kanısındayız.

Taksitleri çektiğiniz aydan itibaren ilk hesap kesim tarihinden itibaren ödemeye başlarsınız. Dolayısı ile anlık nakit ihtiyaçları için çok ideal seçeneklerden birisidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*