surat kargo1

Sürat Kargom Nerede Detaylı Takip

Sürat Kargom Nerede Detaylı Takip

Ülkemiz çapında yürütülmekte olan FETÖ/PDY soruşturmaları kapsamında devlet doğrultusundan kayyum atanan Kaynak Holdingin iştiraklerinden birisi de Sürat Kargo şirketidir. Atanan kayyum ile eş güdümlü örgütün tekelinden kurtarılan şirket; faaliyetlerine devlet yönetiminden eskisinden daha iyi olarak devam etmektedir. 2003 – Temmuz itibariyle kurulan Sürat Kargo; 2012 senesi itibariyle 4 bin seviyesi çalışanı, 19 bölge müdürlüğü, 560 şube, 35 nokta, 6 mobil şube, 24 aktarım merkezi ve muhteviyatında 1200 ‘den oldukca araç barındıran filosu ile müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

surat kargo4

Sürat Kargo Takibini Nereden Bakabilirim?

Gerek vatan içi ve lüzumse vatan dışı kargo nakliyeciliği hizmeti veren firmanın genel merkezi Mahmutbey Mahallesi Soğuksu Caddesi No : 31 Bağcılar İstanbul adresinde bulunmaktadır. Halen Türk Ulusal takımının ve Bursaspor’un resmi kargo sponsorluğunu da yapmaktadır. Alanında bir çok ödülün sahibi olan Sürat Kargo; 2007 – 2010 – 2011 senelerinde TTKD Senenin Markası ve TTKD Altın Adam Ödülü ‘nü almaya hak kazanmıştır.

surat kargo3

Sürat Kargo kurmuş bulunmuş olduğu teknolojik alt yapı ile eş güdümlü müşterilerine kargoları ile ilgili olarak anlık data paylaşımında bulunmaktadır. Sürat Kargom nerede iyi mi takip edebilirim diye merak edenlerin; www.suratkargo.com.tr adresine girerek buradan Kargo Sorgu seksiyonuna girmeleri yeterlidir. Direkt olarak sorgulama ekranına ulaşmak isteyen okuyucularımızın SÜRAT KARGO TAKİBİ TIKLAYINIZ linkine tıklamaları yeterlidir. Bu ekrandan gönderi takip numarasını girdikten sonrasında sorgula butonuna tıklamanız lüzummektedir. Bu prosedürleri yaptıktan sonrasında açılacak ekranda kargonuz ile ilgili detaylı verilere ulaşacak, kargonuzun nerede bulunmuş olduğu, son olarak hangi birimde prosedür görmüş olduğu ve varış noktasına tahmini yetişme zamanı benzer biçimde bulgular karşınıza çıkacaktır.

surat kargo2

Sürat Kargo doğrultusundan yayılan bir başka hizmet ise; “ Web ‘den Kurye Çağır “ hizmetidir. Bunun amacıyla yapmanız lüzumen yalnızca web sitesi üstünden Web’den Kurye Çağır seksiyonuna tıklamak ve ilgili verileri doldurduktan sonrasında kapınıza kadar ileriki kuryeye kargonuzu teslim etmek olacaktır. Bu sayede rastgele bir kargo şubesine gitmenize lüzum kalmadan kargonuz kapınızdan teslim alınmış olacaktır. Bunun amacıyla ödemeniz lüzumen extra bir meblağ bulunmakla eş güdümlü oldukca kayda kıymet bir sayı değildir. Direkt ulaşmak isteyenler amacıyla bağlantı verelim SÜRAT KARGO KURYE ÇAĞIR TIKLAYINIZ .

surat kargo1

Sürat Kargonun Müşteri Hizmetleri Numarası

Sürat Kargo alan kişi hizmetleri numarası olan 0 850 202 0 202 nolu telefonu arayarak kargo ile ilgili ve Sürat Kargo ile ilgili her türlü tavsiye, heves ve şikayetlerinizi anında bildirebilirsiniz.

Sürat Kargo düzenlemiş bulunmuş olduğu kampanyaları da oldukca cazip fırsatları amacıylade barındırmaktadır. Bunun amacıyla siteyi güncel olarak izlemek lüzumir. Sözgelişi şu an n11.com ile yapmış bulunmuş olduğu uyuşma ile 9 taksitli kredili kargo olanağı bulunmaktadır.

Sürat Kargo aynı vakitte vatan dışı ortakları ile eş güdümlü kurmuş bulunmuş olduğu geniş alt yapı ağı vasıtası ile de bugün dünyanın her noktasına kargo gönderimi yapabilmektedir. Sürat Express vatan dışı kargolarınızda en kısa sürede ve hasarsız olarak yerine ulaşmaktadır.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours