Son Dakika: Düşük Faizli Günlük 19 TL’ye 15.000 TL Verilecek!

En uygun gereksinim kredisi: Fibabanka, vatandaşların yanında olmaya devam ediyor. Pandemi döneminde kötüye giden iktisat, vatandaşları canından bezdirecek bir hal aldırdı. Bitmeyen harcamalar, patlayan kredi kartları, okul harcamaları derken gereksinimler çığ benzer biçimde büyüdü. Çözüm arayan vatandaşlar da bankaların avantajlı kredi kampanyalarına başvurmaya başladı. Fibabanka da atağa geçti. Fırsatları değerlendiren banka, kampanyalarını peş peşe sıraladı. Tüm gereksinim sahiplerine 15.000 TL veren bankanın faiz oranları gene şaşırttı.
Fibabanka, vatandaşların yanında olmaya devam ediyor. Pandemi periyodunu avantaja döndüren banka, düşük faizli kredi kampanyalarının önünü açtı. Son duyurduğu kampanya ile binlerce kişinin de dikkatini çekti. Fibabanka günlük 19 TL’ye toplam 15.000 TL vereceği kredi için  % 1,72 faiz oranı kullanacağını belirtti. 36 aya varan vade seçeneği de sunan banka aylık 594,56 TL taksit tutarı belirledi. Daha düşük kredi bulunamayacağını söyleyen kredi danışmanların, söz mevzu kredinin derhal verileceğini duyuru etti. Fibabankanın 15.000 TL kredi kampanyasına müracaat yapmak isteyen kişiler ise…
 Fibabanka kimde darda kalmasın diye dağıtmaya devam ediyor. Dur durak bilmeyen banka kampanyalarını peş peşe sıralıyor. Günlük 19 TL’ye toplamda 15.000 TL kredi vereceğini duyuran banka müracaat yapmak isteyen kişiler için de kolaylık sağlamaya başladı. Cep telefonunuzun uygulama kısmına giriş yaparak Fibabanka mobil uygulamasını indirin ve sizden istenen formu doldurun. Ek olarak yenilenen T.C kimlik kartınızı sisteme tarayın ve görüntülü görüşme ile onaylarınızı çabucak verin. Görüntülü görüşme sona erdikten sonrasında verilecek gizyazı ile derhal Fibabanka mobil uygulamasına giriş yaparak günde 19 TL ödeyerek çekebileceğiniz 15.000 TL kredi için başvurunuzu gerçekleştirin. Sizlerde dara mı düştünüz? Fibabank’a gelin rahat edin.

OKU  Bankada Hesabı Olan Alıyor. Sizlerde Müracaat Yaparak Ertelemeli Kredi Alın