Son dakika: ATM kartı olanlara 30000 TL kredi ödenecek

ATM üstünden kartı olan müşterilere 30 bin TL’ye kadar banka üstünden kredi onayı verilecek. Akbank başlatmış olduğu bu kredi kampanyası ile beraber 30.000 TL 36 ay vadeli gerekseme kredisi vereceğini duyurdu.
Akbank üstünden başlatılan Bu kampanyada gerekseme kredisi kullanmak isteyen kişiler ilk taksit ödemesinde de 90 gün erteleme yapabilecekler.Akbank kredi notu 1200 ve üstünde olan müşterilere Kredi imkanı sağlarken Daha ilkin bu bankadan kredi kullanan kişilere de şubelere gitmeden 30.000 TL ödemeleri online web bankacılığı üstünden meydana getirecek.Akbank kredi başvurusu meydana getirecek olan kişiler ilk taksit ödemelerinde 3 ay ertelemeli toplamda 36 ay vadeli kredi için ek olarak SMS atabilecek.
SMS ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız Kredi yazın boşluk bırakın ve kimlik numaranızı 4425 numarasına bildiri olarak gönderin. 4425 numarasına göndermiş olduğunuz bildiri sonrasında 5 dakika içinde ne kadar kredi onayı aldığınızı görebilirsiniz. Kredi notu yüksek olan kişiler daha yüksek limitler dede Kredi kullanabilecek.Akbank müşterisi olan kişiler akbank’ın web bankacılığını kullanarak buradan Kredi başvurusunda bulunabiliyor. Akbank gerekseme kredisi başvurusu meydana getirecek olan kişiler direkt uygulamasına girerek buradan kredi başvurusu yapar ve onay alırsa şubelere gitmeden derhal krediyi hesaba aktarabilir.

OKU  30.000 TL 60 Ay Vadeli Gelir Belgesiz Kredi