Şok Market Para Aktarma İşlemi {Nasıl} Yapılır?

Şok Market Para Aktarma İşlemi {Nasıl} Yapılır? ŞOK market üstünden de sizler artık para gönderme işlemlerinizi kolay bir halde yapabilirsiniz. İsterseniz kişilerin hesaplarına isterseniz de karşı başka bir şok market üstünden çekilmek suretiyle para transferi yapma imkanınız bulunmaktadır. Bu işlemler bir tek havale ve eft işlemleri olarak belirlenir ve bu kişiler şok market üstünden gönderdikleri limitlere bakılırsa ücret öderler.
Havale ve EFT isminde olan bu işlemler, bankaların kullanıcıları için belirlediği iban numarası yada hesap numarası ile yapılmaktadır. Karşılıklı para transferini kolaylaştıran bu işlemler artık bir tek bankalar vesilesiyle değil birçok değişik şekilde yapılabilmektedir. Havale yada EFT işlemlerinde banka kullanmayı tercih etmeyen kullanıcılar için çeşitli yollar geliştirilmiştir. Bu yollardan biri de market zincirleri vesilesiyle para transferi yapmaktır. Peki, şok piyasası para transferi işlemini hangi piyasaların, hangi koşullarda ve ne şekilde gerçekleştireceği her insanın merak etmiş olduğu bir sorudur.Şok Market ile Para TransferiÜrün çeşitliliği ve uygun fiyatıyla tanınan Şok bakkal zinciri, kullanıcılarına marketlerde yeni işlem yapma kolaylığı da sağlıyor. Bir tek yapmak istediğiniz işlemi kasiyer ile paylaşmanız yeterlidir. Para transferleri bu adımlar doğrultusunda yapıldığında son aşama basittir. Size en yakın şok marketi ziyaret ederek para transferi yapabilir ve birçok ödemenizi bu şekilde kolayca halledebilirsiniz. Şok Market’in {müşteri} tabanına sağlamış olduğu bu kolaylık, bankada sıra beklemeden süre kazanmanızı sağlar. Üstelik Şok Market’ten yapacağınız geçirme işlemlerinde bankalara bakılırsa oldukca daha düşük maliyetler ödersiniz.
Şok marketler zinciri, Şok Operasyonu isminde olan para transferi hizmetinde kullanıcılara büyük kolaylık sağlıyor. “Şok işlem para göndermeye ve almaya yeter” sloganıyla yola çıkan şok marketler zincirinde para geçirme tutarı bir tek 5 TL. Bankalarda bu fiyatın para miktarına bakılırsa arttığı ve para miktarı arttıkça geçirme tutarının yüksek tutarlara ulaşmış olduğu hepimiz tarafınca bilinmektedir. En güzel yanı ise şok market zincirinin para transferi işlemi için herhangi bir alt yada üst limitin olmamasıdır. Sadece dikkat edilmesi ihtiyaç duyulan tek nokta, aynı gönderici tarafınca aynı alıcıya tek seferde yapılabilecek transferlerin toplam tutarının 1.999,99 TL olmasıdır.OKU  Emekliye Müjde Geliyor. Faizsiz Kredi Bekleyenlere İyi Haber Geldi. Tüm Emekliler AlabilirPara Transferinde Sıkça Sorulan SorularŞok Market, para transferi işlemleri için haftanın 7 günü müşterilerine hizmet vermektedir. Bu hizmet marketin açık olduğu saatlerde gerçekleştirilir. İsme meydana getirilen transferler aynı iş günü alıcıya ulaşırken, IBAN yada hesap numarası ile meydana getirilen transferler marketin iş günlerinde saat 16.30’a kadar gerçekleştirilebilmektedir. 16.30’dan sonrasında yada hafta sonu IBAN yada hesap numarası ile meydana getirilen işlemler ilk iş günü alıcıya teslim edilir. Transferler bir tek nakit ve Türk para birimi cinsinden yapılabilir. Aktarma için lüzumlu şartlar; Türk vatandaşı olmak ve cep telefonu numarası paylaşabilmek.Yanlış yada tamamlanmamış IBAN numarası verilirse para transferi gerçekleşmez ve para göndericiye geri gönderilir. İşlem esnasında yanlış informasyon girilirse işlem çözülebilir. Alıcı, gönderici tarafınca kendisine aktarılan parayı 30 gün içinde geri çekmelidir. Bu süre içinde çekilmeyen meblağ göndericiye bildirilir ve gönderici tutarı alabilir.