Seele (SEELE) Coin Nedir? Nasıl Çalışır?

31 Mart 2019 tarihinden beri kullanımda olan Seele platformu, yeni kuşak halka açık Blcockhain altyapı projesi olarak karşımıza çıkıyor. Seele platformunun amacı, güvenli, yüksek performanslı ve ölçeklenebilir bir Blockchain oluşturmak. Seele (SEELE) Coin Nedir? Seele platformunun CEO’luk vazifesini operasyon incelemesi konusu ile ilgili hekime derecesi tespit edilen Maolin Zheng yürütüyor. Bunun birlikteinde platformun incelemelerini matematik…


Seele (SEELE) Coin Nedir? Nasıl Çalışır?

31 Mart 2019 tarihinden beri kullanımda olan Seele platformu, yeni kuşak halka açık Blcockhain altyapı projesi olarak karşımıza çıkıyor. Seele platformunun amacı, güvenli, yüksek performanslı ve ölçeklenebilir bir Blockchain oluşturmak.

Seele (SEELE) Coin Nedir?
Seele platformunun CEO’luk vazifesini operasyon incelemesi konusu ile ilgili hekime derecesi tespit edilen Maolin Zheng yürütüyor. Bunun birlikteinde platformun incelemelerini matematik bölümünde hekimesı tespit edilen Shawn Xin, fizik bölümünde hekimesı tespit edilen Luke Tseng ve bilgisayar bilimleri bölümünde hekime derecesi tespit edilen Eva Chen yürütüyor.

Seele, anti-asic MPoW algoritması ve Seele ana ağında 2000 TPS ile yüksek verimli eşzamanlılık amacıyla başlangıç noktası olarak talep edilen ve talep arttıkça yüksek oranda ölçeklendirilebilir olan Seele Sharding Teknolojisi doğrultusundan destekleniyor.

Yapılan açıklamalara göre Seele platformu güvenli, uyumlu, esnek, hızlı, verimli ve enerji tasarrufu gerçekleştiren bir platform olarak karşımıza çıkıyor.

Son bilgilere göre şu an amacıyla platform üstünde 1.621 hesap ve 367 akıllı sözleşme yer alıyor.

Seele Nasıl Çalışır?
Seele platformunda Matrix-Proof-of-Work Konsensüs Algoritması kullanılıyor. Matrix-Proof-of-Work Konsensüs Algoritması, SeeleTech doğrultusundan tasarlanan ve Seele’nin ana ağında yaşama geçirilen yenilikçi bir PoW düşünce birliği algoritması olarak tanımlanıyor.

Geleneksel PoW konsensüs algoritmasıyla karşılaştırıldığında mPoW, madencilerin daha komplike matrisleri hesaplamasını gerektiriyor.

SEELE ise Ethereum tabanlı platformda çalışan bir kripto para birimi olarak karşımıza çıkıyor. Seele platformunun mahalli kripto para birimi olan SEELE’nin şu anda dolaşımda 696.657.333 adet token’ı bulunuyor. Yapılan açıklamalara göre ise kripto para biriminin toplam arzı 1.000.000.000 SEELE olacak şekilde tasarlandı.

Bunların birlikteinde Seele sadece eliptik miktarını ayarlamak amacıyla değil, çoklu eliptik eğriler dijital imza algoritmasını (MECDSA) çalıştırmak amacıyla de tasarlandı.

Bununla birlikte websitesinde yer alan Seele Scan sayfasında platformda gerçekleşen bütün işlemler ve akıllı sözleşmeler anlık ve çeşitli olarak görüntülenebiliyor.

SEELE Nereden Alınır?
Şu an amacıyla 15 borsada aktif olarak listelenen SEELE token’a CoinEx ve Huobi Global gibi kripto para borsalarından ulaşabilirsiniz…

Satoshi Nedir?

ETİKETLER

BENZER İÇERİKLER


Yorum Yap