Sanal Sunucu Nedir, nasıl Kurulur?

 

Türkiye’de bulunabilecek yüksek erişim kapasitesi iyi network altyapısı ve en iyi veri merkezi altyapısına haiz olan sanalsunucukiralama.com, lokasyon olarak Türkiye’de netin en süratli olduğu ve ping(ms) değerlerinin minimum olduğu yerdeki sunucuları ile süratli ve güvenli bir hizmet sunmaktadır. 2.000’den fazla sunucu yönetimi icra eden bir şirket olarak bireysel ve kurumsal hosting, sanal sunucu müşterilerine 7/24 kesintisiz bir hizmet sunuyor. SSD sanal sunucu, dedicated server, oyun sunucusu ve sunucu barındırma hizmetleri yanında Web Hosting, Linux Reseller Hosting, Windows Hosting ve WP Hosting hizmetleri ile her ihtiyaca cevap veriyor.

Yüksek Erişim Kapasitesi İle SanalSunucuKiralama.com

Kişi ve kurumların dijital ortamdaki gereksinim duyan web sitelerinin kesintisiz hizmet sunması web ortamında oldukca önemli bir yere haizdir. İş sürekliliğini ustalaşmış ekibi ile en üst seviyede tutan sanalsunucukiralama.com alanında en yetkin yazılım ve donanım ekibi ile ortaklık yapmaktadır. Hosting’in kullanım amacı web sayfalarını dijital ortama taşımak ve erişilebilir olmalarını sağlamaktır.

Bayi Hosting – Reseller Hosting

Bilhassa geliştiricilerin ve kurumsal web tasarım şirketleri için görkemli çözümler üreten reseller hosting, birden fazla sitesinin barındırıldığı yüksek performanslı ve üst düzey ddos korumalı bir hosting hizmet çeşididir. Bayi hosting hizmeti alanlar benzersiz altyapısı ile kullanıcılara en iyi erişimi almasına olanak sağlıyor.

Yüksek Performanslı Sanal Sunucular

Korumalı sanal sunucu paketleri ile sanalsunucukiralama.com, Türkiye İstanbul lokasyonu ile SSD diskli, yurtiçi ve yurtdışı ddos ataklara karşı bedava koruma hizmeti de sunuyor. Sanal Sunucuları 5 dakikada otomatik açık oturum yazılımlarımız yardımıyla hazır hale getiriyor ve yazılım kurulumlarınız ekibimiz tarafınca kuruluyor. Sanal sunucu paketlerimizde, birden fazla işletim sistemini bedava bir halde kurulumlarını gerçekleştiren bildiğiniz şeklinde ki ki. Kendine hususi olarak tahsis edilmiş disk alanı, IP adresi, konfigürasyonu ve uygulamaları ile sanal sunucu paketleri ile birçok işlem kaliteli ve süratli bir halde gerçekleştirilmektedir. Sanal sunucu için Windows sanal sunucu yada linux sanal sunucu işletim sistemi hizmetini en uygun fiyatlarla satın almak için sanalsunucukiralama.com ile canlı destek üstünden iletişime geçebilirsiniz.

Fizyolojik Sunucu – Dedicated Server Kiralama Hizmetlerimiz

Yalnız sanal sunucu kiralama hizmetinin yanı sıra dedicated server kiralama hizmeti de sunan sanalsunucukiralama.com değişik işlemci, ram ve ssd configleri ile her ihtiyaca cevap veren sunucularla daima satın alan memnuniyeti sağlamaya devam ediyor. Kiralık fizyolojik server kiralama hizmetleri ile sanalsunucukiralama.com daima hizmetinize hazırdır.

Dedicated Sunucu Kiralama Hizmeti

Dedicated server kiralama isminde olan tek sunucu için ayrılmış olan web sunucuları kullanım hakkı sanal sunuculardan farkı bir tek bir şirket yada kişiye ilişkin olmasıdır. Fizyolojik/Paylaşımsız Sunucu olarak malum Dedicated Server, başkalarının herhangi bir verisinin bulunmadığı yalnızca kendi bilgilerinizin saklandığı bir sunucu çeşididir. Trafik hacmi yüksek ve görsel içeriklere fazla yer veren büyük firmalar tarafınca tercih edilen fizyolojik sunucu, veri paylaşımında bulunmayan ve bu yüzden yüksek performans ve güvenlik elde eden sunuculardır.